1. Tūrisma inventārs
  2. Trauki

Trauki

Veikala Gandrs piedāvājumā atrodami trauki ēdieniem, dzērieniem, vārīšanai un cepšanai no tādiem globāliem ražotājiem kā Light My Fire, Primus, Optimus, Esbit, Isostar, Contigo u. c. Dzērienu pagatavošanai un uzglabāšanai lieliski piemērotas būs tējkannas, krūzes, pudeles un termokrūzes, taču ēdiena gatavošanai un baudīšanai noderēs tūrisma katli un pannas, karotes un dakšas, trauku komplekti, garšvielu trauciņi un šķīvji. Lai Jūsu maltītes izdotos nevainojamas arī ārpus mājas, tūrisma trauki un ēšanas piederumi veikala Gandrs plauktos pieejami plašā klāstā, kas ļaus Jums atrast visu nepieciešamo perfektai ēdiena baudīšanai pie dabas. Pieejami gan izturīgi plastmasas un titāna trauki, un ēšanas piederumi, gan anodizēta alumīnija katli un pannas, kas būtiski atvieglos ēdiena gatavošanas procesu ārpus mājas.

Plašāku kompāniju ērtībām pie mums atrodami lielas ietilpības tūrisma katli, kuri lietojami arī ēdiena gatavošanai uz ugunskura. Domājot par ērtu ēšanu, mūsu piedāvājumā pieejamas arī salokāmas garās karotes, kas ir ideāli piemērotas, ēdot no tūristu pārtikas maisiņiem. Lai nodrošinātu civilizētu ēšanu un ēdiena gatavošanu brīvdabas apstākļos, noderīgi būs arī Light My Fire iesmi, kuri ir droši pārnēsājami, jo aprīkoti ar plastmasas uzmavu, pasargājot Jūs no savainošanās riskiem un citu mantu sabojāšanas. Savas tūrisma pannas un katlus iespējams aprīkot arī ar Gripper rokturi, kas izgatavots no ļoti viegla, izturīga anodizētā alumīnija ar silikona virskārtu. Ērtu šķidruma uzglabāšanu un uzņemšanu Jums nodrošinās plašais pudeļu klāsts, kurā atradīsiet gan tūrisma pudeles bērniem, gan pudeles pieaugušajiem.

Aicinām Jūs rūpīgi iepazīties ar veikala Gandrs plašo trauku klāstu, kas palīdzēs Jums ne tikai radīt, bet arī baudīt neaizmirstamas maltītes dabas tuvumā. Vēl ērtākai atpūtai un ēdiena baudīšanai iesakām Jums aplūkot plašo veikala Gandrs tūrisma mēbeļu klāstu.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Ēdieniem:

Skatīt vairāk

Dzērieniem:

Skatīt vairāk

Zīmols:

Skatīt vairāk

Veikals:

Skatīt vairāk