1. Tūrisma inventārs
  2. Termosi

Termosi

Lai arī brīvdabas apstākļos Jūs varētu baudīt siltus dzērienus un ēdienus, veikals Gandrs Jums sniedz plašu termosu izvēli, ko piedāvā ražotāji Esbit, Pinguin un Primus. Pie mums atrodami gan pievilcīgi un krāsaini termosi bērniem, gan lielas ietilpības termosi pieaugušajiem. Veikala Gandrs plauktos atrodami dzērienu un pārtikas termosi, kas saglabās Jūsu līdzi paņemto pārtiku un dzērienus siltus vairāku stundu garumā.

Ražotājs Esbit radījis augstas kvalitātes pārtikas termosus, kuros izmantota dubulto sienu un vakuuma izolācijas tehnoloģija, ļaujot Jūsu ēdienam saglabāt sākotnējo temperatūru ilgu laiku. Termosa vāciņu, kas ražots no augstvērtīga nerūsošā tērauda, iespējams izmantot kā bļodiņu. Pateicoties Esbit termosu platajam atvērumam, no tiem ir ne tikai viegli un ērti ēst, bet termosi ir arī viegli kopjami un to piepildīšana nesagādās problēmas. Primus ēdienu termosi ir ļoti parocīgi un ļaus Jums baudīt līdzi paņemto ēdienu ne tikai brīvdabas aktivitāšu laikā, bet arī ikdienā. Līdz ar īpašajām izolēšanas īpašībām, Primus termoss saglabās ēdienu gan aukstu, gan karstu. Pārtikas termoss noteikti kļūs par neatņemamu Jūsu atpūtas izbraucienu sastāvdaļu, kad iepazīsieties ar tā burvīgajām īpašībām.

Veikala Gandrs piedāvātie dzērienu termosi pieejami dažādos tilpumos ‒ pie mums atradīsiet termosus ar tilpumu no 0,35L līdz 2,5L. No Esbit pieejami arī īpaši apdrukāti termosi bērniem, taču Primus piedāvājumā atrodami termosi dažādās krāsās. Visi pieejamie termosi ir ļoti praktiski ‒ to vāciņi izmantojami kā krūzītes, kas ļaus Jums ērti baudīt dzērienus. Tie ražoti no izturīga nerūsošā tērauda un aprīkoti ar dubultajām sieniņām, kas nodrošinās ilgu dzērienu siltuma vai aukstuma saglabāšanu. Veikala Gandrs piedāvātie termosi sakritīs ar Jūsu augstajām prasībām un sniegs Jums iespēju baudīt gardas maltītes arī dabas tuvumā.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Produkts:
Tilpums:

Skatīt vairāk

Zīmols:
Veikals:

Skatīt vairāk