1. Apģērbs
  2. Cimdi

Cimdi

Cimdu Gandrs veikalos ir daudz un tie ir ļoti dažādi – gan pirkstaiņi, gan dūraiņi. Jūs varat izvēlēties cimdus slēpošanas aktivitātēm vai alpīnismam un pat īpaši medniekiem piemērotus cimdus. Turklāt arī materiāli, no kādiem tie izgatavoti, ir dažādi - vilna, flīss vai ūdensnecaurlaidīgi materiāli. Galvenais, lai ikdienā vai ceļā uz darbu, atpūšoties vai sportojot, Jūsu rokas paliktu siltas.

Cimdu izvēle nav tas pats vienkāršākais process, tāpēc vispirms iesakām apzināties savas vēlmes un vajadzības. Pieejami gan vissezonas, gan ziemas cimdi, ko piedāvā ražotāji Roeckl, Millet, Lafuma, Vaude, Le Chameau, Chiba, Elan Skis, F-Lite u.c. Sieviešu cimdi, vīriešu cimdi, unisex un cimdi bērniem – viss vienuviet, lai rokas sasildītu visai ģimenei. Pieejami dažādi veidi – vēja necaurlaidīgi cimdi, mitrumizturīgi cimdi ar siltinājumu, Polartec/flīsa cimdi, dūnu/Primaloft cimdi, iekšcimdi, kā arī mitrumizturīgi cimdi bez siltinājuma.

Ļoti svarīgi ir apzināties pielietojuma mērķi, piemēram, mūsu piedāvājumā atrodami mednieku un makšķernieku cimdi, kalnu slēpošanas un snovborda cimdi, cimdi ikdienai un brīvajam laikam, pārgājienu un trekinga cimdi, kalnu un alpīnisma cimdi, kā arī distanču slēpošanai paredzēti cimdi. Tie pieejami dažādos izmēros, tā kā ikvienam ir iespēja atrast sev atbilstošāko cimdu pāri.

Dažādās krāsās pie mums atrodami gan pirkstaiņi, gan dūraiņi, kas pasargās Jūsu rokas no sala gan bargā ziemā, gan vēsajās pavasara un rudens dienās. Cimdi izgatavoti no elpojošiem materiāliem, kas neļaus Jūsu rokām pārkarst un nodrošinās pareizu gaisa cirkulāciju. Izvēlieties Jūsu prasībām atbilstošākos cimdus un aizmirstiet par jaunu cimdu iegādi vairāku sezonu garumā.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Dzimums:
Pēc pielietojuma:

Skatīt vairāk

Pēc veida:

Skatīt vairāk

Izmērs:

Skatīt vairāk

Zīmols:

Skatīt vairāk

Veikals:

Skatīt vairāk