1. Apģērbs
  2. Krekli

Krekli

Plašā klāstā veikalos Gandrs atrodami īsu un garu piedurkņu krekli, kas izgatavoti no īpaši pielāgotiem materiāliem, lai parūpētos par uzlabotu komfortu aktivitāšu laikā. Pie mums atrodami gan T-krekli un krekli piedzīvojumu sportam un skriešanai, gan krekli klinšu kāpšanai un citām brīvdabas aktivitātēm, kā arī ikdienai un ceļojumiem piemēroti krekli. Pateicoties izmantotajiem materiāliem, tie valkātājam nodrošinās uzlabotu mitruma pārvadi, kustību komfortu un patīkamu sajūtu valkāšanas laikā.

Tādi pasaulē zināmi un atzinīgi vērtēti zīmoli kā Fjallraven, Vaude, Millet, Lafuma, Axo Sport u. c. nodrošina plašas kreklu izvēles iespējas un piedāvā teicamu apģērbu kvalitāti par saprātīgām cenām. Šie krekli ir izturīgi un ilgspējīgi, kas aiztaupīs Jums raizes par nemitīgu garderobes atjaunošanu un vilšanos materiālu kvalitātē. Sporta un atpūtas preču veikalos Gandrs sev piemērotāko kreklu atradīs visdažādāko gaumju īpašnieki. Pieejami gan sieviešu, gan vīriešu krekli, kas piesaista skatus ar savām košajām krāsām un pievilcīgajiem dizainiem.
Visi krekli ražoti no izturīgiem un elpojošiem materiāliem, kas nodrošinās gaisa cirkulāciju un Jūsu labsajūtu valkāšanas laikā. Par dažādajām izvēles iespējām un konkrētu dizainu specifikāciju Jums konsultācijas sniegs mūsu zinošie pārdevēji, kā arī palīdzēs produktu apraksti.
Gandrs veikalos atradīsiet sev vispiemērotāko, neatkarīgi no tā, vai vēlaties nodoties klinšu kāpšanai, piedzīvojumu sportam vai laiskām brīvdabas aktivitātēm svaigā gaisā.

Ja esat nolēmis nodoties sportiskām aktivitātēm vēsākā laikā, iesakām Jums aplūkot arī mūsu piedāvātos termo kreklus, kas ir antibakteriāli un nodrošinās termoregulāciju. Tie labi uztur siltumu, tādējādi Jums nebūs jāaizraujas ar vairāku apģērba kārtu vilkšanu gada aukstajā laikā.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Dzimums:
Pēc produkta:
Izmērs:

Skatīt vairāk

Zīmols:

Skatīt vairāk

Veikals:

Skatīt vairāk