1. Ziemas inventārs
  2. Distanču slēpošana

Distanču slēpošana

Distanču slēpošana (reizēm saukta arī par klasisko slēpošanu) ietver vairākus stilus, tāpēc arī mūsu piedāvājumā atradīsiet dažāda veida slēpes klasiskā soļa slēpes, slidsoļa slēpes, combi slēpes, kā arī tūrisma un pārgājienu slēpes. Piedāvājam piemeklējiet arī distanču slēpju zābakus un stiprinājumus, distanču slēpošanas nūjas, distanču slēpju un nūju piederumus.

Ērti un piemēroti zābaki ir viena no slēpošanas panākumu atslēgām. Noteikti piekritīsiet, ka tulznas, noberzumi un sniegs zābakos ātri vien var sabojāt lieliski iesākušos dienu uz slēpēm. Svarīgi ir izvēlēties zābakus, kas paredzēti Jūsu izvēlētajam slēpošanas stilam. Veikals Gandrs piedāvā slidsoļa, klasiskā soļa, kā arī combi un tūrisma slēpošanas zābakus. Daudziem varētu šķist, ja ir redzēta viena distanču slēpošanas nūja, tad var uzskatīt, ka ir redzētas tās visas. Tomēr pastāv būtiska atšķirība, vai esat nolēmis nūjas iegādāties sportam vai tūrismam Gandrs plauktos atradīsiet gan distanču slēpošanas nūjas sportam, gan distanču slēpošanas nūjas tūrismam. Runājot par stiprinājumiem, ir svarīgi noskaidrot, kāda veida stiprinājumi ir paredzēti Jūsu izvēlētajiem slēpošanas zābakiem. Zābaki pieejami ar dažāda veida zolēm, tāpēc stiprinājumi jāpiemeklē katram zoles veidam.

Distanču slēpošanas ekipējums sievietēm, vīriešiem un bērniem, kvalitatīvas un izturīgas distanču slēpes, kalnu slēpes, snovborda dēļi un viss nepieciešamais aktīvai atpūtā dabā atrodams tieši pie mums veikalos Gandrs.