1. Apavi
  2. Zemie apavi

Zemie apavi

Salīdzinot zemos trekinga apavus ar zābakiem, zemie trekinga un pārgājienu apavi ir daudz vieglāki un elastīgāki, taču nodrošinās mazāku kājas sāna atbalstu. Ja Jūs grasāties doties pārgājienos pa skaidri iezīmētām takām, nenesat uz muguras lielus smagumus un esat tūrists ar pāris vieglām mantām, zemie apavi būs tieši tas, kas Jums nepieciešams! Sporta un aktīvās atpūtas preču veikals Gandrs piedāvā apavus, kas radīti no dažādu materiālu kombinācijām, radot atbalsta struktūru un izturību pret nodilumu. Jūs noteikti ievērosiet, ka daļa apavu atbilst skriešanas apavu izskatam, bet daļa saīsinātiem pārgājienu/trekinga zābakiem. Šāda veida apavi nodrošinās vieglākas, elastīgākas un ātrākas kustības. Lai izvēlētos sev vispiemērotākos apavus, īpaši svarīgi ir zināt, kādās sezonās un laikapstākļos Jūs plānojat tos lietot. Ja zemos apavus lietosiet pārsvarā vasaras sezonā, kad nokrišņu daudzums ir ievērojami mazāks, bet gaisa temperatūras augstākas, īstā izvēle būs labi elpojoši, viegli apavi ar vairākām ventilācijas iespējām, kas ļaus Jūsu kājām palikt sausām.

Pieejami arī ūdens necaurlaidīgi zemie apavi tie būs krietni izturīgāki lietainās dienās, kā arī dubļainos un sniegainos apvidos. Šie apavi aprīkoti ar īpašu membrānu, kas iekļauj arī Gore-Tex tehnoloģiju, kura, iespējams, izmantota arī Jūsu slēpošanas vai lietus jakas materiālā. Gandrs plauktos pieejami arī viegli un ērti zemie apavi, kas nodrošinās Jums kvalitāti un komfortu ikdienas pastaigās un atpūtas izbraucienu laikā. Mūsu piedāvājums pārsteigs ar modeļiem, kuriem ir lielisks dizains un krāsas. Piedāvājumā esošie apavi pasargās kājas no mitruma, kā arī nodrošinās gaisa caurlaidību.

Trekinga, pārgājienu, ikdienas un atpūtas apavi vīriešiem, sievietēm un bērniem viss sportiskām un atrakstīvām ģimenēm veikalā Gandrs!

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Pēc pielietojuma:
Dzimums:
Materiāls:
Pēdas izmērs:

Skatīt vairāk

Zīmols:

Skatīt vairāk

Veikals:

Skatīt vairāk