1. Tūrisma inventārs
  2. Somas un maki

Somas un maki

Vieglai un ērtai ikdienas, kā arī atpūtas sīkumu uzglabāšanai, veikala Gandrs piedāvājumā atrodamas dažāda izmēra somas un maki, piemēram, telefona maciņi, tualetes piederumu somiņas, kā arī somas digitālajām kamerām, kas pasargās Jūsu skaistās ceļojumu atmiņas. Pieejamas krāsainas un interesantas somas, somas ar daudzām kabatām, to skaitā arī portatīvajiem datoriem. Ja esat aktīvs ceļotājs, kam patīk svarīgākās un nepieciešamākās mantas noglabāt pēc iespējas tuvāk sev, Gandrs piedāvājumā atradīsiet arī jostas somiņas, kuru saturs Jums vienmēr būs pa rokai.

Vieglākai somas izvēlei, piedāvājam atlasi pēc to tipa  ̶  piedāvājumā atradīsiet transporta somas, jostas somiņas, somas fotokamerām, kā arī plecu un datora somas, ko piedāvā tādi pasaulē zināmi ražotāji kā Ortlieb, Aquapack, Vaude, Lafuma, Fjallraven, Pinguin u. c.

Veikala Gandrs plašajā somu klāstā atradīsiet gan somas ikdienas lietošanai, gan ceļošanai. Ikdienas gaitām piemērotākas būs plecu somas, kuras pieejamas daudzveidīgos dizainos, taču ceļošanai noteikti noderēs transporta somas, kurām raksturīga liela ietilpība, bet tajā pašā laikā  ̶  vieglums. Īpaši izceļama ir somu ūdens necaurlaidība, kas pasargās Jūsu mantas no samirkšanas arī spēcīga lietus laikā. Visas somas un maki izgatavoti no izturīgiem un kvalitatīviem materiāliem, tādējādi garantējot, ka šos produktus varēsiet izmantot daudzu sezonu garumā, neuztraucoties par to saplīšanu.

Lai izvēlētos sev vispiemērotāko somu, līdzīgi kā ar jebkuru tūrisma inventāru, ir ļoti būtiski izvērtēt visus apstākļus, kādos somu lietosiet. Noteikti ir vērts apdomāt, cik ietilpīga soma Jums ir nepieciešama, kāda veida mantas tajā liksiet, un cik atbilstoša tā būs pielietošanas mērķim  ̶  vai tas būtu tālāks ceļojums uz vairākām dienām, pārgājiens vai ikdienas pastaigas un mazi izbraucieni.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Pēc veida:

Skatīt vairāk

Zīmols:

Skatīt vairāk

Veikals:

Skatīt vairāk