1. Alpīnisma inventārs
  2. Lukturi

Lukturi

Lai Jūs spētu lieliski orientēties pat vistumšākajā diennakts laikā, veikala Gandrs klāstā pieejamas dažāda veida kabatas baterijas, pieres lukturi un laternas, ko piedāvā tādi ražotāji kā Petzl, LED Lenser, Primus, CAT, Campingaz u. c.

Mūsu piedāvātie LED Lenser kabatas lukturi ir vieni no kvalitatīvākajiem un pieprasītākajiem lukturiem pasaulē, kas aprīkoti ar patentēto Advanced Focus fokusēšanas sistēmu, nodrošinot gaismas stara pielāgošanas spēju un izcilu redzamības diapazonu. Pateicoties Speed Focus funkcijai, viegli un ātri, ar vienas rokas palīdzību iespējams individuāli pielāgot gaismas konusu. Pārkalkulētā lēca, dzesēšanas sistēma, jaunākais LED tehnoloģijās un uzlabotā ergonomija tās visas ir īpašības, kas padara šo modeli par praktisku, universālu un izturīgu. Tiek piedāvāti lukturi, kas aprīkoti ar CREE®LED čipu un nodrošina maksimālu 320 lm gaismas plūsmu, izgaismojot 260 m tālu distanci (ieslēgts spožākajā režīmā ar jaunām sārma baterijām). Degšanas ilgums sasniedz 25 stundas (ilgākais degšanas ilgums, kas mērīts mazākā enerģijas patēriņa režīmā, un līdz gaismas plūsma sasniedz 1 lūmenu).

Petzl pieres lukturi ir paredzēti visa veida sporta aktivitātēm brīvā dabā, sadzīves vajadzībām, kā arī darbam. Petzl piedāvā arī specializētos pieres lukturus darbiem sprādzienbīstamā vidē un augstumā, kas noderēs gan glābējiem, gan alpīnistiem. Rūpīgi izvērtējot luktura pielietošanas mērķi, iespējams viegli atrast un izvēlēties sev piemērotāko risinājumu no Petzl pieres lukturu plašā klāsta.

Primus laternu piedāvājumā noteikti atzīmējams ir modelis Solar Camping Lantern. Tā ir mitrumizturīga un ērti lietojama Primus laterna, kas noderēs pārgājienos, nakšņojot kempingā, dodoties laivu braucienos un citās brīvdabas aktivitātēs. Laterna aprīkota ar saules paneli augšpusē, kas ļauj to uzlādēt ar saules enerģiju, tas ir videi draudzīgs risinājums, turklāt ļauj ietaupīt naudu. Laternu iespējams darbināt arī ar parastajām D tipa baterijām, kad nav pietiekams saules apgaismojums, lai uzlādētu saules bateriju. Primus laternu klāstā izceļama arī Primus LED laterna, kas aprīkota ar jaudīgu LED lampu, nodrošinot 15 līdz 180 lūmenu spožu gaismu, ko iespējams pielāgot piecos degšanas režīmos. Šī laterna aprīkota ar unikālu funkciju ─ USB portu, kas ļauj veikt mobilā telefona vai cita elektroniskā ekipējuma uzlādi.

CAT kabatas lukturi ir ļoti parocīgi, ūdens un triecienizturīgi, nodrošina kvalitatīvu apgaismojumu un ir aprīkoti ar magnētu to nostiprināšanai, savukārt Campingaz piedāvā ļoti kompaktas, izturīgas, ērti pārnēsājamas un spožas gāzes laternas, no kurām pieejami arī modeļi ar Piezo aizdedzi, kas padarīs laternas lietošanu vienkāršāku.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Produkts:
Pielietojums:
Enerģijas avots:
Zīmols:
Veikals:

Skatīt vairāk