1. Velo inventārs
  2. Velosipēdi
  3. Tūrisma velosipēdi

Tūrisma velosipēdi

Merida tūrisma velosipēdi ir ātri un eleganti. Šie velosipēdi piemēroti braukšanai pa dažāda veida segumiem, ceļošanai un atpūtai. Aprīkojot šos izskatīgos divriteņus ar bagāžniekiem un somām, Jūs varēsiet droši doties apceļot dzimto zemi vai apskatīt tālākus apvāršņus, gūstot neaizmirstamu pieredzi un jaunus iespaidus.

Tūrisma velosipēdi sevī ietver daudz pozitīvu īpašību, no kurām īpaši izceļama ir vieglā alumīnija rāmja konstrukcija. Pateicoties rāmja dizainam, šie velosipēdi ne tikai izskatās eleganti, bet arī nodrošina pārliecinošu stūres vadību un drošu bremzēšanu uz dažāda veida segumiem. Sieviešu velosipēdi pieejami ar īpašu rāmja izliekumu, kas uzkāpšanu un braukšanu padarīs vienkāršāku un patīkamāku. Ar dažāda veida ērtībām Jūs iepriecinās arī Merida vīriešu velosipēdi. Lielie 28" rati un viegli ritošās riepas nodrošinās vieglāku un ērtāku ātruma uzņemšanu, kā arī efektīvu sportošanas un atpūtas apvienojumu. Īpaši izceļama ir Merida tūrisma velosipēdu ērtā un stabilā sēdēšanas pozīcija, kas ilgstošas braukšanas laikā neļaus pagurt un sniegs iespēju izbaudīt katru nobraukto kilometru.

Lai tūrisma braucieni izdotos bez sarežģījumiem, veikals Gandrs piedāvā tūrisma velosipēdus aprīkot ar dažādiem papildinājumiem, piemēram, noteikti noderīga būs velosipēda atbalsta kājiņa, velosipēda bagāžnieks, velosipēda dubļusargi, dažāda veida velo somas – viss, kas nepieciešams, pēc Jūsu paša ieskatiem un vēlmēm. Merida tūrisma velosipēdi ir spējīgi Jums piedāvāt gan ātrumu, gan komfortu, kas sniegs Jums neaizmirstamus atpūtas braucienus.Ja vēlaties aktīvi pavadīt savu brīvo laiku, daudz neplānojot un nesatraucoties par apvidu ierobežojošiem faktoriem, Merida tūrisma velosipēds attaisnos uz sevi liktās cerības, jo ietver gan kalnu, gan šosejas velosipēdu īpašības. Šis velosipēds nevaldīs pār Jums, ierobežojot braukšanas ceļu izvēli, bet tieši pretēji – ļaus Jums izbaudīt dažāda veida ceļa segumus, parādot savu daudzpusīgumu un spējas veiksmīgi tikt galā dažādos apstākļos. Lai nonāktu pie pareizās izvēles, iesakām izvērtēt apstākļus, kādos visbiežāk velosipēdu izmantosiet. Ja tomēr esat lielākas braukšanas slodzes un ekstrēmāku izjūtu cienītājs, vai tieši pretēji – gludu virsmu un ātruma cienītājs, piedāvājam Jums aplūkot Gandrs kalnu (MTB) un šosejas velosipēdus.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Dzimums:
Bremžu sistēma:
Veikals:

Skatīt vairāk

Rāmja izmērs:

Skatīt vairāk