1. Apģērbs
  2. Jakas un vestes

Jakas un vestes

Veikala Gandrs piedāvājumā atrodamas ērtas, kvalitatīvas un pievilcīgas jakas un vestes gan pārgājieniem kalnos un ekstrēmām ekspedīcijām, gan piedzīvojumu sportam, nūjošanai, skriešanai un ikdienas aktivitātēm. Jebkurā situācijā Jūs novērtēsiet augstvērtīgos materiālus un tehnoloģijas, kas izmantotas šo jaku izgatavošanā. Ļoti smalku, perfekti izstrādātu, pārdomātu un ik gadu inovatīvu GoreTex, G-1000, DryEdge, Ceplex, Windstopper, ElementShield, Primalof un daudzu citu materiālu jakas un vestes Jūs varēsiet atrast tieši pie mums. Šie apģērbi izceļas ne vien ar unikālu tehnoloģiju materiāliem, bet arī ar glītu, mūsdienīgu un katrai aktivitātei atbilstošu dizainu. Jakas un vestes katrai dzīves situācijai – rudens un ziemas jakas, kā arī apģērbi pavasarim un vasarai.

Lai rūpētos par Jūsu labsajūtu dažādos laikapstākļos, piedāvājam vēja necaurlaidīgas jakas, flīsa un dūnu jakas, kokvilnas jakas, mitrumizturīgas un ūdens necaurlaidīgas jakas ar siltinājumu, kā arī sporta jakas. Esam padomājuši par izvēles atvieglošanu visdažādāko aktivitāšu cienītājiem, tāpēc piedāvājam jaku atlases principu pēc to pielietojuma – pārgājienu un trekinga jakas, kalnu un distanču slēpošanas, snovborda un alpīnisma jakas, mednieku un makšķernieku jakas, kā arī ikdienas, brīvā laika un piedzīvojumu sporta jakas.

Jūs pārsteigs dažādo materiālu un krāsu klāsts, ko piedāvā ražotāji Vaude, Fjallraven, Millet, Lafuma, Pinguin un citi, garantējot lielisku kvalitāti par atbilstošu cenu. Kas attiecas uz materiālu dažādību – tā ir plaša un apmierinās pat visprasīgāko klientu vēlmes. Lai atvieglotu Jums sarežģīto izvēles procesu, piedāvājam jaku atlases principu pēc to zīmola, sezonas, veida, pielietojuma, materiāla un krāsas.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Dzimums:
Pēc veida:

Skatīt vairāk

Izmērs:

Skatīt vairāk

Zīmols:

Skatīt vairāk

Veikals:

Skatīt vairāk