Visu oktobri piegāde ar SMARTPOST bez maksas!
  1. Ziemas inventārs
  2. Sniega kurpes

Sniega kurpes

Jūs noteikti iepriecinās fakts, ka pārvietošanās ar sniega kurpēm ir viegla, un šī nodarbe arī neprasa daudz līzekļu. Sniega kurpes ļauj Jums ceļot pa sniega klātām virsmām, neraizējoties par grimšanu un cīnīšanos ar kupenām. Tās nodrošina slīdēšanu, vienmērīgi izplatot Jūsu svaru pa apkārtējo virsmu. Šī slīdēšanas funkcija Jums ļauj doties pārgājienos, rāpties un pat skriet. Šī ir iespēja, kā pārgājienu un skriešanas sezonu turpināt arī ziemā! Pārvietošanās ar sniega kurpēm palīdz izbaudīt ziemas priekus vientulībā, bet tik pat labi tā var kļūt par plašāku kompāniju kopēju aktivitāti - šī aktivitāte ir piemērota jebkura vecuma un spēju līmeņa cilvēkiem.

Sniega kurpju izmērs ir noteicošais faktors, lai nonāktu pie pareizās slīdēšanas pa sniega virsmu. Jo smagāks ir cilvēks vai vieglāks un sausāks ir sniegs, jo lielāka sniega kurpes virsma ir nepieciešama. Lai arī Jūsu svars nodrošina nelielu saķeri, iegremdējot sniega kurpes sniegā, tās arī pašas par sevi uzlabo saķeri, pateicoties zobveidīgiem dzelkšņiem/radzēm. Jums nav nepieciešami speciāli apavi, lai nodotos šai aktivitātei, jo sniega kurpju stiprinājumi veidoti tā, lai būtu kombinējami ar dažāda veida apaviem, piemēram, pārgājienu vai snovborda zābakiem.

Francijas uzņēmums Morpho piedāvā augstākās kvalitātes sniega kurpes. Tās veidotas tā, lai būtu piemērotas lietošanai ar dažāda veida zābakiem un sniegtu patiesu prieku ziemas baudītājiem. Kurpes ir piemērotas jebkuram svaram un komforta vajadzībām - atliek vien izvēlēties atbilstošo modeli. Un pārvietošanās pa sniegu ar sniega kurpēm kājās vairs nesagādās raizes, bet, tieši otrādi, ļaus pilnībā baudīt brīvdabas priekus ziemā!

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Veikals:
Pirkt Sniega kurpes Super TrimmyAlp Light Small Bezmaksas piegāde Latvijā Morpho Sniega kurpes Super TrimmyAlp Light Small 115.00 € Super Trimmyalp Light ir vieglas, tehniskas, ērti pielāgojamas sniega kurpes, piemērotas bērniem un sievietēm svarā līdz 69 kg, ieskaitot ekipējumu. Sniega kurpēm ir dubulta snovborda tipa sprādze potītei un savelkama priekšējā daļa. Sniega kurpju izmēru ir viegli regulēt ar Morpholock© sistēmu, saderīgas ar visa veida apaviem... Pirkt Soma Trim Bag L Morpho Soma Trim Bag L No 6.65 € līdz 9.50 € Sniega kurpju soma, kas piemērota visām Trim formas sniega kurpēm. Izgatavota no viegla un izturīga 600D poliestera un PU tīlveida materiāla ar caurspīdīgu PVC kabatu, aprīkota ar rāvējslēdzēja aizdari. Rokturis noderēs gan somas pārnēsāšanai, gan pakāršanai. Soma ir ērta un viegli attaisāma, tajā iespējams ievietot vienu... Pirkt Sniega kurpes Trimove kid Freeride XS Morpho Sniega kurpes Trimove kid Freeride XS 55.00 € Trimove XS sniega kurpes bērniem ir piemērotas pārgājieniem un trekingam dažādos reljefos. Tās paredzētas svaram līdz 40 kg un visa veida apaviem līdz 22 cm. Elastīgie stiprinājumi, snovborda tipa sprādze potītei, gumijas papēža saite un patentētā TRIMOVE KID pamatnes forma nodrošina ērtu lietošanu un lielāku atbalsta laukumu... Pirkt Sniega kurpes Trimov'Alp Light Bezmaksas piegāde Latvijā Morpho Sniega kurpes Trimov'Alp Light 129.00 € Tehniskas, viegli regulējamas un ērtas sniega kurpes, kuras piemērotas pārgājieniem un trekingam visa veida reljefos, alpīnām nogāzēm, ļoti funkcionālas arī pūdersniegā. Trimov'Alp Light modelis paredzēts cilvēkiem svarā (ar ekipējumu)no 60 līdz 96 kg. Tā īpaši patentētā Trimove forma, polipropilēna kopolimēra pamatne, stingrie... Pirkt Soma Trimo Morpho Soma Trimo 8.00 € Sniega kurpju soma, kas piemērota visām Trimo vai Trimmy formas sniega kurpēm. Tajā iespējams ievietot arī teleskopiskās nūjas un karti. Ērti un viegli attaisāma. Somai ir rāvējslēdzēja aizdare, rokturis nešanai, caurspīdīga PVC kabatiņa.