1. Ziemas inventārs
  2. Sniega kurpes

Sniega kurpes

Jūs noteikti iepriecinās fakts, ka pārvietošanās ar sniega kurpēm ir viegla, un šī nodarbe arī neprasa daudz līzekļu. Sniega kurpes ļauj Jums ceļot pa sniega klātām virsmām, neraizējoties par grimšanu un cīnīšanos ar kupenām. Tās nodrošina slīdēšanu, vienmērīgi izplatot Jūsu svaru pa apkārtējo virsmu. Šī slīdēšanas funkcija Jums ļauj doties pārgājienos, rāpties un pat skriet. Šī ir iespēja, kā pārgājienu un skriešanas sezonu turpināt arī ziemā! Pārvietošanās ar sniega kurpēm palīdz izbaudīt ziemas priekus vientulībā, bet tik pat labi tā var kļūt par plašāku kompāniju kopēju aktivitāti - šī aktivitāte ir piemērota jebkura vecuma un spēju līmeņa cilvēkiem.

Sniega kurpju izmērs ir noteicošais faktors, lai nonāktu pie pareizās slīdēšanas pa sniega virsmu. Jo smagāks ir cilvēks vai vieglāks un sausāks ir sniegs, jo lielāka sniega kurpes virsma ir nepieciešama. Lai arī Jūsu svars nodrošina nelielu saķeri, iegremdējot sniega kurpes sniegā, tās arī pašas par sevi uzlabo saķeri, pateicoties zobveidīgiem dzelkšņiem/radzēm. Jums nav nepieciešami speciāli apavi, lai nodotos šai aktivitātei, jo sniega kurpju stiprinājumi veidoti tā, lai būtu kombinējami ar dažāda veida apaviem, piemēram, pārgājienu vai snovborda zābakiem.

Francijas uzņēmums Morpho piedāvā augstākās kvalitātes sniega kurpes. Tās veidotas tā, lai būtu piemērotas lietošanai ar dažāda veida zābakiem un sniegtu patiesu prieku ziemas baudītājiem. Kurpes ir piemērotas jebkuram svaram un komforta vajadzībām - atliek vien izvēlēties atbilstošo modeli. Un pārvietošanās pa sniegu ar sniega kurpēm kājās vairs nesagādās raizes, bet, tieši otrādi, ļaus pilnībā baudīt brīvdabas priekus ziemā!

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši