1. Ziemas inventārs
  2. Sniega kurpes
Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Veikals:
Pirkt Soma Sniega kurpju soma Trim Bag L Morpho Soma Sniega kurpju soma Trim Bag L 9.00 € TRIM tipa sniega kurpju soma kurpēm, kuras domātas cilvēkiem virs 96 kg. Rokturis noderēs gan somas pārnēsāšanai, gan pakāršanai. Soma ir ērta un viegli attaisāma, tajā iespējams ievietot arī teleskopiskās nūjas un karti. Pirkt Sniega kurpes Trimalp Freeride Morpho Sniega kurpes Trimalp Freeride 115.00 € Sniega kurpes Trimalp Freeride ir tehniskas, kompaktas un ļoti vieglas (2x0.812 kg), tās paredzētas ilgiem pārgājieniem pa visa veida reljefu, arī līdzenām virsmām. Īpašā, patentētā TRIM pamatnes forma nodrošina lielāku saskares laukumu (2x1450 cm2), potītes saites, kā arī īpaši paaugstinātais kāpšanas solis, padara šīs kurpes... Pirkt Sniega kurpes Trimov'Alp light Morpho Sniega kurpes Trimov'Alp light 103.00 € Tehniskas, viegli regulējamas un ērtas sniega kurpes, kuras piemērotas pārgājieniem un trekingam visa veida reljefos, alpīnām nogāzēm, ļoti funkcionālas arī pūdersniegā. Trimov'Alp Light modelis paredzēts cilvēkiem svarā (ar ekipējumu)no 60 līdz 96 kg. Tā īpaši patentētā Trimove forma, polipropilēna kopolimēra pamatne, stingrie... Pirkt Soma Trimo Morpho Soma Trimo 8.54 € Sniega kurpju soma, kas piemērota visām Trimo vai Trimmy formas sniega kurpēm. Tajā iespējams ievietot arī teleskopiskās nūjas un karti. Ērti un viegli attaisāma. Somai ir rāvējslēdzēja aizdare, rokturis nešanai, caurspīdīga PVC kabatiņa. Pirkt Sniega kurpes Super Trimove Alp Light Morpho Sniega kurpes Super Trimove Alp Light 115.00 € Viegli regulējamas un brīnišķīgas sniega kurpes, kas lieliski noderēs ziemas aktīvajai atpūtai, kā arī pārgājieniem purvainos apvidos. Super Trimove Alp Light modelis paredzēts cilvēkiem svarā no 60 līdz 96 kg. Tas ir īpaši patentēts, un, pateicoties materiāla īpašajam izliekumam un lokanībai, kurpes ļoti viegli ļauj pārvietoties... Pirkt Sniega kurpes Trimalp Light Morpho Sniega kurpes Trimalp Light 120.00 € Viegli regulējamas, vienkāršas un tehniskas sniega kurpes, kas piemērotas pārgājieniem un trekingam visa veida reljefos, alpīnām nogāzēm. Tās piemērotas lietošanai arī kā 'purva kurpes', brišanai purvainās teritorijās. Trimalp Light modelis paredzēts cilvēkiem svarā (ar ekipējumu) virs 90 kg. Sniega kurpēm ir snovborda tipa...

Sniega kurpes

Jūs noteikti iepriecinās fakts, ka pārvietošanās ar sniega kurpēm ir viegla, un šī nodarbe arī neprasa daudz līzekļu. Sniega kurpes ļauj Jums ceļot pa sniega klātām virsmām, neraizējoties par grimšanu un cīnīšanos ar kupenām. Tās nodrošina slīdēšanu, vienmērīgi izplatot Jūsu svaru pa apkārtējo virsmu. Šī slīdēšanas funkcija Jums ļauj doties pārgājienos, rāpties un pat skriet. Šī ir iespēja, kā pārgājienu un skriešanas sezonu turpināt arī ziemā! Pārvietošanās ar sniega kurpēm palīdz izbaudīt ziemas priekus vientulībā, bet tik pat labi tā var kļūt par plašāku kompāniju kopēju aktivitāti - šī aktivitāte ir piemērota jebkura vecuma un spēju līmeņa cilvēkiem.

Sniega kurpju izmērs ir noteicošais faktors, lai nonāktu pie pareizās slīdēšanas pa sniega virsmu. Jo smagāks ir cilvēks vai vieglāks un sausāks ir sniegs, jo lielāka sniega kurpes virsma ir nepieciešama. Lai arī Jūsu svars nodrošina nelielu saķeri, iegremdējot sniega kurpes sniegā, tās arī pašas par sevi uzlabo saķeri, pateicoties zobveidīgiem dzelkšņiem/radzēm. Jums nav nepieciešami speciāli apavi, lai nodotos šai aktivitātei, jo sniega kurpju stiprinājumi veidoti tā, lai būtu kombinējami ar dažāda veida apaviem, piemēram, pārgājienu vai snovborda zābakiem.

Francijas uzņēmums Morpho piedāvā augstākās kvalitātes sniega kurpes. Tās veidotas tā, lai būtu piemērotas lietošanai ar dažāda veida zābakiem un sniegtu patiesu prieku ziemas baudītājiem. Kurpes ir piemērotas jebkuram svaram un komforta vajadzībām - atliek vien izvēlēties atbilstošo modeli. Un pārvietošanās pa sniegu ar sniega kurpēm kājās vairs nesagādās raizes, bet, tieši otrādi, ļaus pilnībā baudīt brīvdabas priekus ziemā!