1. Apģērbs
  2. Galvassegas

Galvassegas

Veikalā Gandrs atrodama pārsteidzoša daudzveidība galvassegu izvēlē no ļoti funkcionālām un siltām ziemas cepurēm līdz pat krāsainiem galvas lakatiem. Velokurjeriem un tiem, kuri vēlas pasargāt seju un degunu no aukstuma, iesakām sejas maskas kombinācijā ar plānām, bet siltām, turklāt vēju aizturošām cepurēm. Pie mums atradīsiet visdažādāko veidu un inovatīvāko tehnoloģiju apvienojumu galvassegas gan siltumizolācijai, gan vēja un mitruma aizturēšanai, kā arī aizsardzībai no saules stariem.

Cepure ir universāla apģērba sastāvdaļa, kura lieliski noderēs gan vasaras karstumā, slēpjoties no saules stariem, gan ziemas un rudens vēsajās dienās, kad nav nekā labāka par siltu un kvalitatīvu apģērbu. Gandrs plauktos atrodamas gan ziemas cepures, gan vasaras un vissezonas cepures sievietēm, vīriešiem un bērniem no ražotājiem Chaos, Fjallraven u. c. Ja neesat cepuru cienītājs un vēlaties, lai siltumā būtu tikai Jūsu ausis, piemērotas būs galvas lentes, kas pasargās gan no aukstuma, gan vēja. Pieejamas arī vasaras galvas lentes ar nadziņu un īpaši sportiskām aktivitātēm piemērotas galvas lentes. Lai aukstajā sezonā arī kakls tiktu pasargāts, pieejamas šalles, kakla sildītāji un lakati, kā arī universālas galvassegas, kas piemērotas jebkuram gadalaikam un aktivitātēm un ir valkājamas visdažādākajos veidos.

Tiem, kuri bargākos laikapstākļos vēlas pasargāt seju no aukstuma, kā arī ziemas sporta aktivitāšu pārstāvjiem un velokurjeriem, iesakām iepazīties ar plašo sejas masku piedāvājumu. Pie mums atradīsiet sejas maskas gan bērniem, gan pieaugušajiem, ko piedāvā tādi ražotāji kā H.A.D., CTR, Lafuma, Mico, Vaude, Northwave un Millet. Pasargājiet sevi ar Gandrs galvassegām gan bargā ziemā, gan vasaras karstumā!