1. Alpīnisma inventārs
  2. Cilpas un štropes

Cilpas un štropes

Dažādas cilpas, štropes un atsaistes drošināšanai, darbam augstumā, staciju veidošanai un citiem radošiem projektiem augstāk par zemi atradīsiet pie mums- sporta un aktīvās atpūtas preču veikalā Gandrs!

Visbiežāk cilpas tiek izmantotas, lai aizķertu klinšainus izvirzījumus vai zarus, tādējādi pasargājot kāpēju. Cilpas var tikt novietotas uz klinšainām smailēm, tās var izmantot, lai pārvarētu dažāda veida ieplakas, pārvietotos gar lieliem akmeņiem, kokiem u.c. Vairums tradicionālo maršrutu laikā Jūs varētu vēlēties sevi apgādāt ar vairākām cilpām, lai to nozīmība Jums kalpotu vismaz dubultīgi. Cilpas ir kļuvušas ļoti iecienītas to kāpēju vidū, kas nodarbojas ar ziemas alpīnismu, kad klinšu īpatnības un izvirzījumi kļūst par visuzticamāko aizsardzības piedāvājumu - šeit noderīgas var kļūt garākas cilpas, lai pārvietotos gar klinšu blokiem un mazākām smailēm.

Vai izgatavoti no poliamīda vai Dyneema, tekstila štropes ir būtiska daļa no kāpšanas ekipējuma. Singing Rock, PETZL, Edelrid, Kong, Beal, Tendon, Millet un Black Diamond cilpas un štropes ir piemērotas, lai radītu enkuru, aizsardzību vai atbalsta cilpu.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Pielietojums:
Veids:

Skatīt vairāk

Štropes izmērs:

Skatīt vairāk

Cilpas / Atsaites garums:

Skatīt vairāk

Zīmols:
Veikals:

Skatīt vairāk