1. Ziemas inventārs
  2. Sildeņi

Sildeņi

Mākslīgais siltuma avots - lielisks veids kā sasildīt nosalušās ķermeņa daļas. Vienkārši darbojas un labi silda. Roku sildītāji, pēdu sildītāji un liela izmēra ķermeņa sildītāji -  tie satur dabiskas sastāvdaļas, kas, reaģējot ar gaisu, ražo siltumu. Tas ir iespējams, pateicoties straujam oksidācijas procesam. Sastāvā ietilpst: dzelzs pūderis, ūdens, sāls, aktivētā kokogle un vermikulīts.  Tie tiek radīti tā, lai (atkarībā no konkrēta produkta) dotu siltumu no 5 līdz 20+ stundām, lai kur arī Jūs atrastos.

Šie sildeņi tiek ražoti no dabiskām izejvielām un ir dabai draudzīgi - pēc lietošanas droši tos varat mest savā ikdienas atkritumu maisā. Katra sildītāja temperatūra, sildīšanas ilgums un forma ir radīta tā, lai nodrošinātu klientam labāko pieredzi. Lai arī visi sildeņi ir droši lietošanai, dažiem cilvēkiem ar jūtīgāku ādu (īpaši maziem bērniem un vecāka gada gājuma cilvēkiem) var būt samazināta siltuma izjūta, tāpēc sildeņus nedrīkst lietot tiešā kontaktā ar ādu. Sildeņi ir vienreiz lietojami un tos droši drīkst ņemt līdzi ceļojumos un lietot lidmašīnās.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Veikals:
Pirkt Sildenis Footwarmer Thermopad Sildenis Footwarmer 3.70 € Pēdu sildītāji no Thermopad® parūpēsies par kāju labsajūtu vēsā laikā! Pirms lietošanas, izņemiet no ārējā iepakojuma, pagaidiet dažas minūtes, līdz sildenis pilnībā aktivizējas, un ielieciet tos apavos kā parastas iekšzoles. Thermopad® sildeņi ir ražoti no dabīgu materiālu maisījuma, kas ievietots mīkstā un elpojošā iepakojumā... Pirkt Sildenis Bodywarmer Thermopad Sildenis Bodywarmer 1.50 € Thermopad® ķermeņa sildītājs ir ērts un prakstisks risinājums vēsā laikā. Thermopad® sildeņi ir ražoti no dabīgu materiālu maisījuma, kas ievietots mīkstā un elpojošā iepakojumā. Saskarē ar skābekli maisījums uzkarst un nodrošina komfortablu temperatūru aptuveni 12 stundu garumā. Maksimālā temperatūra: 63°C. Vidējā temperatūra... Pirkt Sildenis Toewarmer Thermopad Sildenis Toewarmer 1.60 € Pēdu pirkstu sildītāji no Thermopad® parūpēsies par kāju labsajūtu vēsā laikā! Pirms lietošanas, izņemiet no iepakojuma, pagaidiet dažas minūtes, līdz sildenis pilnībā aktivizējas, noņemiet aizsargpārklājumu līpvirsmai un pielīmējiet sildeni uz zeķes ārējās virsmas. Thermopad® sildeņi ir ražoti no dabīgu materiālu maisījuma... Pirkt Sildenis Handwarmer Thermopad Sildenis Handwarmer 1.60 € Thermopad® roku sildītāji ir ērts un prakstisks risinājums nosalušām rokām. Thermopad® sildeņi ir ražoti no dabīgu materiālu maisījuma, kas ievietots mīkstā un elpojošā iepakojumā. Saskarē ar skābekli, maisījums uzkarst un nodrošina komfortablu temperatūru aptuveni 12 stundu garumā. Maksimālā temperatūra: 65°C. Vidējā...