1. Ziemas inventārs
  2. Ziemas sporta brilles

Ziemas sporta brilles

Ziemas sporta brilles ir svarīga slēpošanas un snovborda ekipējuma sastāvdaļa. Tās aizsargā Jūsu acis, radot viengabalainu pārklājumu sejai un pasargājot to no saules, vēja un sniega. Neviens nevēlas no kalnos pavadītas dienas pārrasties ar saules izraibinātu, vēja apskādētu un sala saknaibītu seju, tieši tāpēc veikalā Gandrs atrodamas distanču slēpošanas, kalnu slēpošanas un snovborda brilles. Neatkarīgi no tā, vai sēžat uz pacēlāja krēsla vai nododaties kalna priekiem, apkārtējā sniega atspoguļotie saules stari būtiski ietekmē Jūsu acis un seju. Atskaitot aizargājošās īpašības, brilles veido arī Jūsu vizuālo tēlu, tāpēc ir svarīgi izvēli izdarīt nesteidzīgi un ļauties plašā piedāvājuma vilinājumam.

Svarīgi pārliecināties, vai izvēlētās brilles ir piemērotas Jūsu sejas formai. Brillēm vajadzētu būt ērtām (bet ne pārāk ciešām). Vīriešu ziemas sporta brilles pieejamas ar dažādiem rāmja izmēriem, formām un stiliem. Sieviešu ziemas sporta brilles aprīkotas ar mazāku un šaurāku rāmi, lai labāk pielāgotos smalkākām sejām. Bērnu ziemas sporta brilles radītas no īpaši izturīgiem materiāliem, domājot par Jūsu mazo atvašu drošību. Piedāvājumā atrodamas brilles ar OTG rāmi, kuras izstrādātas ar dziļāku, plātāku un augstāku reljefu, lai aizsargātu tos slēpotājus un snovbordistus, kuri zem ziemas sporta brillēm vilks optiskās brilles. Veikalos Gandrs atrodami arī ziemas sporta briļļu piederumi slēpošanas un snovborda briļļu rāmji un stikli.

Lai pilnvērtīgāk baudītu atpūtu uz kalna, traucoties ar kalnu slēpēm vai sniega dēli, nepieciešamas kalnu slēpošanai un snovbordam piemērotas brilles – Gandrs veikalos atrodamas augstas kvalitātes un inovatīvām tehnoloģijām aprīkotas ziemas sporta brilles, kuras pasargās acis no spožiem saules stariem, kas vēl izteiktāk atstarojas sniegā, kā arī pasargās no sniega un vēja vai palīdzēs izcelt trases reljefu. Izvēlies sev piemērotāko modeli, kas aprīkots ar augstāko tehnoloģiju briļļu lēcām, lai nodrošinātu izcilu sniegumu un komfortu.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Pielietojums:
Briļļu rāmis:
Fiksēts lēcu tonējums:
Fotohromās lēcas:
Julbo ziemas lēca:

Skatīt vairāk

Alpina sports ziemas lēca:
Dzimums:
Zīmols:
Veikals: