1. Alpīnisma inventārs
  2. Alpīnisma inventāra somas

Alpīnisma inventāra somas

Viens no klinšu kāpšanas lielajiem priekiem ir atrašanās augstu virs zemes. Neaizmirstamie iespaidi un neatkārtojamie skati sniedz Jums iespēju aplūkot pasauli no pilnīgi citas perspektīvas. Viens no lielākajiem izaicinājumiem kāpšanas laikā ir ērtas un reizē arī drošas pozīcijas saglabāšana, kamēr atrodaties augstu virs zemes. Klinšu kāpšanas mugursomas palīdz pārvarēt šos izaicinājumus, sniedzot iespēju Jums droši pārnēsāt ēdienu, ūdeni un nepieciešamo ekipējumu bez sarežģījumiem.

Mēs piedāvajam dažādas ietilpības alpīnisma inventāra somas, kā arī Petzl BUG somas. BUG somas tika speciāli radītas multi-pitch garajiem maršrutiem, kuri pieveicami vienas dienas laikā. Somas noapaļoto malu taisnstūra forma palielina tās ietilpību un samazina sarežģījumus lietošanas laikā. Šī soma ir piemērota alpīnisma inventāra pārnēsāšanai gan kāpšanas laikā, gan dodoties uz izvēlēto kāpšanas vietu. Tajā ir ērti ievietot dzeršanas sistēmas, ēdienu, drēbes un apavus. Viss šajā somā radīts maksimāla komforta sniegšanai, kamēr nododaties kāpšanai ar BUG uz muguras: minimāls izmērs, plecu lences, kas sniedz roku kustību brīvību un elpojoša somas mugurdaļa, sānu kompresijas lences, kā arī jostas lence, augsta pozīcija, kas vieglāk ļauj piekļūt aizmugurē novietotam ekipējumam.

Sānu kompresijas lences ļauj samazināt somas izmērus, turpinot drošu somas satura glabāšanu kāpšanas laikā, un ļauj Jums pārnēsāt, piemēram, jaku, somas ārpusē. Taisnstūra forma ar noapaļotiem stūriem rada izcilu apjoma balansu, bet forma nodrošina daudz vietas inventāra pārnēsāšanai, netraucējot Jūsu kāpšanas brīvību, kā arī tā samazina apģērba nodilumu.

Alpīnisma inventāra somas no ražotājiem Singing Rock, Petz, Edelrid un Tendon gaida Jūs visos Gandrs veikalos!

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši