1. Sporta inventārs
  2. Nūjošanas nūjas

Nūjošanas nūjas

Veikala Gandrs piedāvātās nūjas ir domātas aktīvai nūjošanai (Nordic walking). Tās ir fiksēta vai maināma garuma, vieglas un aprīkotas ar speciālu cimdiņu plaukstai. Nūjošanai pa asfaltu piedāvājam speciālus nūju uzgaļus cietam segumam, kurus nodrošina ražotājs Komperdell.

Ja neesat vēl iepazinies ar šo sporta veidu, nūjošanu var uzskatīt par staigāšanas un slēpošanas apvienojumu. Neatkarīgi no tā, kā Jūs lietojat nūjas, bieži vien apkārtējiem cilvēkiem varētu rasties neizpratne par to, vai Jūs esat nodevies slēpošanas treniņam, vai vienkārši esat aizmirsis savas slēpes. Neuztraucaties, ja vēl neko nesaprotat no nūjošanas, jo tā nav daudz sarežģītāka par vienkāršu staigāšanu. Kad Jūs ejat, labā roka dabiski virzās uz priekšu, kad to pašu dara kreisā kāja, - šis likums darbojas arī nūjošanas laikā. Labā ziņa ir tā, ka balansēšanas vietā uz divām šaurām slēpēm, Jūs varat izvēlēties nūjošanu, kuras apguvei nepieciešamas vien pāris minūtes.

Svarīgi ir izvēlēties nūjas, kas ražotas no augstvērtīgiem materiāliem un ir pareizajā garumā, lai nodrošinātu maksimālu drošību un nūjošanas pozitīvo devumu Jūsu veselībai. Veikala Gandrs piedāvātās Komperdell nūjas atbilst kvalitatīva nūjošanas aprīkojuma nosacījumiem, tās ir vieglas, izturīgas un radītas tā, lai mazinātu vibrācijas un ar to saistītus ievainojumu riskus.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Garums:

Skatīt vairāk

Zīmols:
Veikals:

Skatīt vairāk

Pirkt Nūjas Active Nordic Pairs Lafuma Nūjas Active Nordic Pairs 79.90 € Active Nordic ir vieglas un ērtas nūjošanas nūjas. Izgatavotas no kompozītmateriāla, kura sastāvā ir 65% oglekļa šķiedra. Karbons (oglekļa šķiedra) nodrošina zemu svaru un izturību, stiklašķiedra absorbē vibrācijas. Nūjām ir volframa uzgaļi ar divu veidu gumijas aizsargiem, ergonomiskas, regulējamas rokas siksnas un TPU... Pirkt Nūjas NT5 Nordic Walking Telescopic 100-135cm Rex Nūjas NT5 Nordic Walking Telescopic 100-135cm 41.50 € Vieglas teleskopiskās nūjošanas nūjas. Izgatavotas divdaļīgā konstrukcijā no izturīga kompozītmateriāla. Tām ir ergonomisks rokturis ar korķa materiālu, kas absorbē triecienus un nodrošina stingru saķeri. Ērta, individuāli pielāgojama RX Sport rokas siksna/cimdiņš (S vai L izmērs). Pielāgojams garums: 100 - 135 cm Pirkt Nūjas NT1 Nordic Walking Telescopic 100-135cm Rex Nūjas NT1 Nordic Walking Telescopic 100-135cm 64.00 € Vieglas un izturīgas teleskopiskās nūjošanas nūjas. Izgatavotas trīsdaļīgā konstrukcijā no 100% oglekļa šķiedras materiāla. Tām ir ergonomisks rokturis ar korķa materiālu, kas absorbē triecienus un nodrošina stingru saķeri, un ērta Race rokas siksna/cimdiņš (S vai L izmērs). Pielāgojams garums: 100 - 135 cm. Pirkt Nūjas N5 Walking Pole Rex Nūjas N5 Walking Pole 35.50 € Nūjošanas nūjas par ļoti pieejamu cenu. Izgatavotas no izturīga kompozītmateriāla, aprīkotas ar pielāgojamu, robustu Sport rokas siksnu un ergonomisku korķa/gumijas rokturi. Pirkt Nūjas N3 Walking Pole Rex Nūjas N3 Walking Pole 45.90 € REX N3 ir kvalitatīvas nūjas par pieejamu cenu. Izgatavotas no 50% oglekļa škiedras materiāla, kas nodrošina lielisku izturību, saglabājot zemu svaru. Ērtā Race rokas siksna ir individuāli pielāgojama, rokturis izgatavots no gumijas ar korķa materiālu, nodrošinot ciešu satvērienu un patīkamu ergonomiku soļojot. Pirkt Nūjas N1 Walking Pole Rex Nūjas N1 Walking Pole 53.00 € Vieglas un izturīgas nūjošanas nūjas, piemērotas aktīviem nūjotājiem. Tās izgatavotas no 100% karbona (oglekļa škiedras), ergonomiskajam rokturim ir iestrādāts korķa materiāls, kas absorbē triecienus un nodrošina stingru saķeri. Ērta, individuāli pielāgojama Race rokas siksna. Pirkt Nūjas NW Classic Komperdell Nūjas NW Classic No 36.00 € līdz 45.00 € Klasiska dizaina nūjošanas nūjas, izgatavotas no viendaļīgas viegla, izturīga un kvalitatīva Al 7075-T6 alumīnija sakausējuma caurules. Nūjas aprīkotas ar komfortablu Soft Nordic Walking putu rokturi, Soft Touch rokas siksnu/cimdiņu ar Click In sistēmu, kas ļauj to viegli un ātri atvienot un pievienot atpakaļ, Nordic Walking...