1. Sporta inventārs
  2. Nūjošanas nūjas

Nūjošanas nūjas

Veikala Gandrs piedāvātās nūjas ir domātas aktīvai nūjošanai (Nordic walking). Tās ir fiksēta vai maināma garuma, vieglas un aprīkotas ar speciālu cimdiņu plaukstai. Nūjošanai pa asfaltu piedāvājam speciālus nūju uzgaļus cietam segumam, kurus nodrošina ražotājs Komperdell.

Ja neesat vēl iepazinies ar šo sporta veidu, nūjošanu var uzskatīt par staigāšanas un slēpošanas apvienojumu. Neatkarīgi no tā, kā Jūs lietojat nūjas, bieži vien apkārtējiem cilvēkiem varētu rasties neizpratne par to, vai Jūs esat nodevies slēpošanas treniņam, vai vienkārši esat aizmirsis savas slēpes. Neuztraucaties, ja vēl neko nesaprotat no nūjošanas, jo tā nav daudz sarežģītāka par vienkāršu staigāšanu. Kad Jūs ejat, labā roka dabiski virzās uz priekšu, kad to pašu dara kreisā kāja, - šis likums darbojas arī nūjošanas laikā. Labā ziņa ir tā, ka balansēšanas vietā uz divām šaurām slēpēm, Jūs varat izvēlēties nūjošanu, kuras apguvei nepieciešamas vien pāris minūtes.

Svarīgi ir izvēlēties nūjas, kas ražotas no augstvērtīgiem materiāliem un ir pareizajā garumā, lai nodrošinātu maksimālu drošību un nūjošanas pozitīvo devumu Jūsu veselībai. Veikala Gandrs piedāvātās Komperdell nūjas atbilst kvalitatīva nūjošanas aprīkojuma nosacījumiem, tās ir vieglas, izturīgas un radītas tā, lai mazinātu vibrācijas un ar to saistītus ievainojumu riskus.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Garums:
Zīmols:
Veikals: