1. Sporta inventārs
  2. Nūjošanas nūjas
Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Garums:
Veikals:
Pirkt Siksna Nordic Walking Click-In Strap Komperdell Siksna Nordic Walking Click-In Strap 15.50 € Nūjošanas nūjām paredzēta siksna. Mīksta, ērti ievietojama un ar regulācijas iespējām. Pirkt Nūjas Spirit Vario Komperdell Nūjas Spirit Vario 69.00 € Divdaļīgas teleskopiskās nūjošanas nūjas. Konstrukcija veidota no divu dažādu diametru caurulēm - 16 mm un 14 mm. Izgatavotas no viegla un izturīga alumīnija sakausējuma 7075-T6 materiāla. Aprīkotas ar satvērienam patīkamu un ērtu Soft Nordic Walking putu rokturi, Soft Touch rokas siksnu/cimdiņu ar Click In sistēmu, kas... Pirkt Nūjas Carbon Classic Komperdell Nūjas Carbon Classic 79.00 € Vieglas, klasiska dizaina nūjošanas nūjas. Izgatavotas no viegla un izturīga karbona (oglekļšķiedras) materiāla (16/9 mm diametrs). Aprīkotas ar komfortablu Soft Touch rokas siksnu/cimdiņu ar Click In sistēmu, kas ļauj siksnas viegli un ātri atvienot un pievienot atpakaļ, satvērienam ērtu un patīkamu Soft Nordic Walking... Pirkt Nūjas Spirit Vario Komperdell Nūjas Spirit Vario 59.90 € Divdaļīgas teleskopiskās nūjošanas nūjas. To konstrukcija veidota no divu dažādu diametru caurulēm - 16 mm un 14 mm. Nūjas izgatavotas no viegla un izturīga alumīnija sakausējuma 7075-T6 materiāla. Tās aprīkotas ar satvērienam patīkamu un ērtu Soft Cork korķa rokturi, Nordic Walking Comfort rokas siksnu/cimdiņu (S vai... Pirkt Nūjas Carbon Forza Komperdell Nūjas Carbon Forza 69.90 € Ļoti vieglas, ērtas nūjošanas nūjas. Nūjas izgatavotas no viegla un izturīga oglekļa šķiedras materiāla (16/9 mm diametrs). Tās aprīkotas ar komfortablu Soft Nordic Walking rokas siksnu/cimdiņu ar Click In sistēmu, kas ļauj siksnas viegli un ātri atvienot un pievienot atpakaļ, satvērienam ērtu un patīkamu Soft Cork Grip... Pirkt Nūjas Balance Carbon Komperdell Nūjas Balance Carbon 63.00 € Vieglas, ērtas nūjošanas nūjas. Nūjas izgatavotas no viegla un izturīga karbona (oglekļa šķiedras) materiāla (16/9 mm diametrs). Tās aprīkotas ar komfortablu Nordic Walking rokas siksnu/cimdiņu ar Click In sistēmu, kas ļauj siksnas viegli un ātri atvienot un pievienot atpakaļ, satvērienam ērtu un patīkamu Nordic Walking putu... Pirkt Nordic Light Rubber Tip 8 mm Komperdell Nordic Light Rubber Tip 8 mm 9.90 € Nūjošanas nūju gumijas uzgaļi, 8 mm.

Nūjošanas nūjas

Veikala Gandrs piedāvātās nūjas ir domātas aktīvai nūjošanai (Nordic walking). Tās ir fiksēta vai maināma garuma, vieglas un aprīkotas ar speciālu cimdiņu plaukstai. Nūjošanai pa asfaltu piedāvājam speciālus nūju uzgaļus cietam segumam, kurus nodrošina ražotājs Komperdell.

Ja neesat vēl iepazinies ar šo sporta veidu, nūjošanu var uzskatīt par staigāšanas un slēpošanas apvienojumu. Neatkarīgi no tā, kā Jūs lietojat nūjas, bieži vien apkārtējiem cilvēkiem varētu rasties neizpratne par to, vai Jūs esat nodevies slēpošanas treniņam, vai vienkārši esat aizmirsis savas slēpes. Neuztraucaties, ja vēl neko nesaprotat no nūjošanas, jo tā nav daudz sarežģītāka par vienkāršu staigāšanu. Kad Jūs ejat, labā roka dabiski virzās uz priekšu, kad to pašu dara kreisā kāja, - šis likums darbojas arī nūjošanas laikā. Labā ziņa ir tā, ka balansēšanas vietā uz divām šaurām slēpēm, Jūs varat izvēlēties nūjošanu, kuras apguvei nepieciešamas vien pāris minūtes.

Svarīgi ir izvēlēties nūjas, kas ražotas no augstvērtīgiem materiāliem un ir pareizajā garumā, lai nodrošinātu maksimālu drošību un nūjošanas pozitīvo devumu Jūsu veselībai. Veikala Gandrs piedāvātās Komperdell nūjas atbilst kvalitatīva nūjošanas aprīkojuma nosacījumiem, tās ir vieglas, izturīgas un radītas tā, lai mazinātu vibrācijas un ar to saistītus ievainojumu riskus.