1. Sporta inventārs
  2. Nūjošanas nūjas
Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Garums:
Veikals:
Pirkt Nūjas Spirit Vario 95-125cm Komperdell Nūjas Spirit Vario 95-125cm 69.00 € Izturīgas teleskopiskās nūjošanas nūjas. Tām ir pielāgojams garums, pateicoties uzticamam Twist Lock mehānismam. Divdaļīgā konstrukcija veidota no 16 mm un 14 mm caurulēm, kas izgatavotas no viegla un izturīga alumīnija sakausējuma 7075-T6. Nūjas aprīkotas ar satvērienam patīkamu, ērtu un vieglu Nordic Walking Eva putu rokturi... Pirkt Nūjas NW Classic Komperdell Nūjas NW Classic 59.00 € Klasiska dizaina nūjošanas nūjas, izgatavotas no viendaļīgas viegla, izturīga un kvalitatīva Al 7075-T6 alumīnija sakausējuma caurules. Nūjas aprīkotas ar komfortablu Soft Nordic Walking putu rokturi, Soft Touch rokas siksnu/cimdiņu ar Click In sistēmu, kas ļauj to viegli un ātri atvienot un pievienot atpakaļ, Nordic Walking... Pirkt Nordic Walking Classic Pad 12 mm Komperdell Nordic Walking Classic Pad 12 mm 13.50 € Klasiski nūjošanas nūju gumijas uzgaļi, 12 mm. Pirkt Siksna Nordic Walking Click-In Strap Komperdell Siksna Nordic Walking Click-In Strap 15.50 € Nūjošanas nūjām paredzēta siksna. Mīksta, ērti ievietojama un ar regulācijas iespējām. Pirkt Nūjas Spirit Vario 95-125cm Komperdell Nūjas Spirit Vario 95-125cm 69.00 € Divdaļīgas teleskopiskās nūjošanas nūjas. Konstrukcija veidota no divu dažādu diametru caurulēm - 16 mm un 14 mm. Izgatavotas no viegla un izturīga alumīnija sakausējuma 7075-T6 materiāla. Aprīkotas ar satvērienam patīkamu un ērtu Soft Nordic Walking putu rokturi, S, M vai L izmēra Soft Touch rokas siksnu/cimdiņu ar Click... Pirkt Tip Protector Komperdell Tip Protector 5.00 € Nūjošanas nūju gumijas uzgaļi. Pirkt Nordic Walking Sport Pad Komperdell Nordic Walking Sport Pad 6.00 € Nūjošanas nūju gumijas uzgaļi, 12mm.

Nūjošanas nūjas

Veikala Gandrs piedāvātās nūjas ir domātas aktīvai nūjošanai (Nordic walking). Tās ir fiksēta vai maināma garuma, vieglas un aprīkotas ar speciālu cimdiņu plaukstai. Nūjošanai pa asfaltu piedāvājam speciālus nūju uzgaļus cietam segumam, kurus nodrošina ražotājs Komperdell.

Ja neesat vēl iepazinies ar šo sporta veidu, nūjošanu var uzskatīt par staigāšanas un slēpošanas apvienojumu. Neatkarīgi no tā, kā Jūs lietojat nūjas, bieži vien apkārtējiem cilvēkiem varētu rasties neizpratne par to, vai Jūs esat nodevies slēpošanas treniņam, vai vienkārši esat aizmirsis savas slēpes. Neuztraucaties, ja vēl neko nesaprotat no nūjošanas, jo tā nav daudz sarežģītāka par vienkāršu staigāšanu. Kad Jūs ejat, labā roka dabiski virzās uz priekšu, kad to pašu dara kreisā kāja, - šis likums darbojas arī nūjošanas laikā. Labā ziņa ir tā, ka balansēšanas vietā uz divām šaurām slēpēm, Jūs varat izvēlēties nūjošanu, kuras apguvei nepieciešamas vien pāris minūtes.

Svarīgi ir izvēlēties nūjas, kas ražotas no augstvērtīgiem materiāliem un ir pareizajā garumā, lai nodrošinātu maksimālu drošību un nūjošanas pozitīvo devumu Jūsu veselībai. Veikala Gandrs piedāvātās Komperdell nūjas atbilst kvalitatīva nūjošanas aprīkojuma nosacījumiem, tās ir vieglas, izturīgas un radītas tā, lai mazinātu vibrācijas un ar to saistītus ievainojumu riskus.