1. Tūrisma inventārs
  2. Degļi un gāzes baloni

Degļi un gāzes baloni

Šobrīd veikala Gandrs plauktos pieejami Optimus, Primus, Pinguin, Providus+, Esbit un Campingaz gāzes degļi, gāzes baloni šķidrās degvielas un sausā spirta degļi. Pēc patērētā kurināmā pieejami gāzes degļi, šķidrās degvielas degļi, sausā spirta degļi, kā arī gāzes + šķidrās degvielas degļi. Katram degļu tipam piemērots attiecīgs kurināmā tips – gāzes baloni, degviela, degmaisījums vai sausais spirts.

Uzņēmums Optimus specializējas dažādu tūrismam piemērotu gāzes degļu ražošanā. Turklāt, šis uzņēmums radījis īpašu iebūvētu tīrīšanas adatu degļiem. Optimus zīmola Polaris Optifuel deglis ir īpaši piemērots ērtai maltītes pagatavošanai, atpūšoties dabā. Tas ir pašattīrošs alumīnija deglis ar iebūvētu tīrīšanas adatu, kas darbojas gan ar gāzi, gan degvielu (benzīns, petroleja, dīzeļdegviela). Lietojot gāzes balonu, ērti pārslēgties uz četru sezonu režīmu, lai izmantotu degli arī zemās temperatūrās. Optimus piedāvājumā ietilpst arī Crux Lite deglis, kas ir viens no vieglākajiem gāzes degļiem pasaulē. Ar tā palīdzību 1 litrs ūdens uzvārās aptuveni 3 minūšu laikā (atkarīgs no klimatiskajiem apstākļiem). Optimus četru sezonu gāzes maisījums no propāna, butāna un izobutāna ir teicami piemērots zemām temperatūrām. Optimus produkcija būs ideāli piemērota garu pārgājienu un kalnu ekspedīciju dalībniekiem.

Ražotājs Primus ir pazīstams miljoniem cilvēku visā pasaulē. Šobrīd Primus eksportē savus ražojumus apmēram uz 70 pasaules valstīm, bet nozīmīga daļa peļņas tiek novirzīta jauniem pētījumiem, kas aizsākās tālajā 1890. gadā, izgudrojot pirmo Primus plītiņu. Ar vienu Primus gāzes balonu (450 g tilpuma) ir pietiekami, lai uzvārītu gandrīz 30 litrus ūdens. Primus gāzes baloni, pateicoties to dažādajiem gāzu maisījumiem, ir paredzēti lietošanai gan vasarīgos, gan skarbos laikapstākļos.

Ražotāja Pinguin degļi un to piederumi ir viens no šī uzņēmuma izcilības paraugiem – uzņēmums rada produktus, kuros apvienota teicama cena un kvalitāte, kā arī nodrošina piedāvājumu ļoti plašam ceļotāju lokam. Šobrīd Pinguin degļi un baloni ir pieprasītākie mūsu pircēju vidū. Īpaši populārs ir izturīgais gāzes deglis Spider, kas teicami sevi pierādījis gan ceļojumos, gan kalnu pārgājienos. Spider degļa izturīgā konstrukcija, kas izgatavota no nerūsējošā tērauda un alumīnija, spēj izturēt lielu slodzi, bet platais liesmas izkliedētājs nodrošina ātru maltītes pagatavošanu. Spider deglis darbojas ar gāzes baloniem (230 g un 450 g tilpuma), bet, izmantojot gāzes balona adapteri, deglis savienojams ar ļoti kompakto Pinguin gāzes balonu (220 g tilpuma).

Uzņēmums Light My Fire specializējies aktīvās atpūtas cienītājiem nepieciešamu piederumu ražošanā – sākot no uguns iegūšanas līdz pat maltītes pagatavošanai. Īpaši iecienīti ir krami uguns iegūšanai, no kuriem jāatzīmē Light My Fire krams FireSteel Army 2.0, kas sākotnēji radīts militārajām vajadzībām, taču vēlāk ieguvis popularitāti arī izdzīvošanas ekspertu, mednieku un makšķernieku vidū.

Ražotājs Providus+ piedāvā tādus tūrisma piederumus kā gāzes degļus un balonus, plītiņas un gāzes laternas. Visus Providus+ tūrisma inventāra produktus raksturo augsta kvalitāte, inovācijas un uzticamība. Providus+ ērti lietojamās un ļoti stabilās gāzes plītiņas lieliski noderēs, dzīvojot kempingos, vasarnīcās vai dodoties makšķerēt. Lielākai ceļotāju saimei ir pieejama arī Providus+ gāzes plīts ar diviem jaudīgiem degļiem.

Uzņēmuma Esbit produkcijas klāstā ir gan kompakti, ērti saliekami nerūsējošā tērauda grili, gan sausā un šķidrā spirta degļi, gan sausā spirta tabletes – viss nepieciešamais aktīvās atpūtas cienītājiem, taču ražotāja Campingaz piedāvājumā atrodams pārdomāta dizaina gāzes deglis, kuram plastmasas ietvars gan paslēpj balonu, gan kalpo kā gāzes balona aizsargs, kā arī padara ērtāku degļa un gāzes balona transportēšanu.

Izvēloties sev vispiemērotāko, būtiski atcerēties, ka gāzes balona degļi palīdzēs sagatavot ēdienu ātrāk nekā citi degļi.

Piedāvājumā arī ogles no Smart Charcoal.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Pēc produkta:
Degļa veids:

Skatīt vairāk

Degviela:
Zīmols:

Skatīt vairāk

Veikals:

Skatīt vairāk