1. Apavi
  2. Bahilas

Bahilas

Ja esat pārgājienu cienītājs, kurš nebaidās arī no skarbākiem laikapstākļiem, papildus aizsardzības slānis, ko sniedz bahilas, Jūsu aktivitātes padarīs par īstu piedzīvojumu nevis nepatīkamām ciešanām. Kamēr ūdensnecaurlaidīgi zābaki vai slēpošanas zābaki nodrošina ievērojamu daļu aizsardzības, getras darbojas tandēmā ar zābakiem, lai aizsargātu mazos zābaku kaktiņus un spraugas, kas ir neaizsargātas no ārējās vides ietekmes vai sniega un lietus pilieniem tās darbojas gluži kā zābaka stulms.

Neatkarīgi no sniega, lietus vai aizaugušām takām un apvidus, kādā esat ieplānojis savu pārgājienu, veikala Gandrs plauktos Jūs atradīsiet dažāda veida un īpašību bahilas, kas piemērotas visdažādākajām aktivitātēm dabā. Garās bahilas sniedzas no Jūsu pēdas apakšas līdz pat ceļgala locītavai un ir veidotas no izturīgiem materiāliem, kas ir notūrīgi pret ūdeni, vēju un cita veida nelabvēlīgiem dabas apstākļiem. Bahilu dizains un izvēlētais audums lieliski strādā, lai aizsargātu jūsu pēdas un kājas stulma daļu no dziļa sniega, slapjiem krūmājiem vai gružiem, kas var nokļūt jūsu zābakos pārgājienu, kalnā kāpšanas vai slēpošanas laikā. Pieejamas arī zemās bahilas aptuveni potītes augstumā, kas radītas mazāk ekstrēmiem apstākļiem. Lielākā daļa bahilu aprīkotas ar siksnu, kas apliekama ap zābaka pēdas daļu, lai noturētu bahilu vietā, kā arī ar augšējo savilcēju, kas nodrošinās bahilas ciešāku piekļaušanos kājai.

Sporta un aktīvās atpūtas veikals Gandrs savus klientus nodrošina ar pasaulē zināmu un novērtētu ražotāju Fjallraven, Millet, Pinguin, Vaude, Travelsafe, VJ un Lafuma bahilām, kas pasargās Jūsu kājas no nelabvēlīgu dabas apstākļu ietekmes laikā, kad nododaties dažādām ārā aktivitātēm, pārgājieniem un ekspedīcijām. Bahilas sievietēm, vīriešiem un bērniem, īsās un garās bahilas sausiem un drošiem piedzīvojumiem veikalā Gandrs!

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Zīmols:
Veikals:
Pirkt Bahilas Watzmann Gaiter III Vaude Bahilas Watzmann Gaiter III 49.00 € Vieglas, ūdeni atgrūdošas bahilas, kas piemērotas pārgājieniem, trekingam un alpīnismam. Rāvējslēdzēja aizdare sānos, āķis priekšpusē, pēdas daļā savelkama siksna ar sprādzi, elastīga regulācijas aukla. Pirkt Bahilas Alpine Gaiters Dryedge Millet Bahilas Alpine Gaiters Dryedge 52.90 € Paaugstināta piegriezuma bahilas kalnu pārgājieniem, trekingam, alpīnismam un citām brīvdabas aktivitātēm dažādos apstākļos visa gada garumā. Tās veidotas pieguļošā, asimetriskā un kāju aptverošā konstrukcijā, lai samazinātu aizķeršanās risku. Bahilās iestrādāta ūdensdroša un elpojoša Dryedge® membrāna. Pirkt Bahilas Kids Gaiter II Vaude Bahilas Kids Gaiter II 22.00 € Praktiskas, ūdensdrošas bahilas bērniem, kas pasargā bikšu galus no izmirkšanas un netīrumiem. Piemērotas gan ikdienai, gan dažādām aktivitātēm brīvā dabā. Izgatavotas no divslāņu materiāla, tām ir pilna garuma velcro līpklipša aizdare, pēdas daļā regulējama siksna. Bahilas izgatavotas videi draudzīgā veidā no bluesign®... Pirkt Bahilas High Route Gaiters Millet Bahilas High Route Gaiters 42.90 € Paaugstināta garuma bahilas, kas piemērotas alpīnismam visa gada garumā pa sniegotiem un apledojušiem apvidiem, kā arī pārgājieniem un darbojoties ar virvi. Saderīgas ar visiem kalnu zābakiem. Tās veidotas kāju aptverošā konstrukcijā, lai samazinātu aizķeršanās risku. Pirkt Bahilas Watzmann Gaiter II Vaude Bahilas Watzmann Gaiter II 42.00 € Divslāņu materiāla bahilas, kas piemērotas pārgājieniem un trekingam. Pilna izmēra rāvējslēdzēja aizdare, augšpusē savelkamas, pēdas daļā neoprēna saite ar sprādzi.