1. Apavi
  2. Bahilas

Bahilas

Ja esat pārgājienu cienītājs, kurš nebaidās arī no skarbākiem laikapstākļiem, papildus aizsardzības slānis, ko sniedz bahilas, Jūsu aktivitātes padarīs par īstu piedzīvojumu nevis nepatīkamām ciešanām. Kamēr ūdensnecaurlaidīgi zābaki vai slēpošanas zābaki nodrošina ievērojamu daļu aizsardzības, getras darbojas tandēmā ar zābakiem, lai aizsargātu mazos zābaku kaktiņus un spraugas, kas ir neaizsargātas no ārējās vides ietekmes vai sniega un lietus pilieniem tās darbojas gluži kā zābaka stulms.

Neatkarīgi no sniega, lietus vai aizaugušām takām un apvidus, kādā esat ieplānojis savu pārgājienu, veikala Gandrs plauktos Jūs atradīsiet dažāda veida un īpašību bahilas, kas piemērotas visdažādākajām aktivitātēm dabā. Garās bahilas sniedzas no Jūsu pēdas apakšas līdz pat ceļgala locītavai un ir veidotas no izturīgiem materiāliem, kas ir notūrīgi pret ūdeni, vēju un cita veida nelabvēlīgiem dabas apstākļiem. Bahilu dizains un izvēlētais audums lieliski strādā, lai aizsargātu jūsu pēdas un kājas stulma daļu no dziļa sniega, slapjiem krūmājiem vai gružiem, kas var nokļūt jūsu zābakos pārgājienu, kalnā kāpšanas vai slēpošanas laikā. Pieejamas arī zemās bahilas aptuveni potītes augstumā, kas radītas mazāk ekstrēmiem apstākļiem. Lielākā daļa bahilu aprīkotas ar siksnu, kas apliekama ap zābaka pēdas daļu, lai noturētu bahilu vietā, kā arī ar augšējo savilcēju, kas nodrošinās bahilas ciešāku piekļaušanos kājai.

Sporta un aktīvās atpūtas veikals Gandrs savus klientus nodrošina ar pasaulē zināmu un novērtētu ražotāju Fjallraven, Millet, Pinguin, Vaude, Travelsafe, VJ un Lafuma bahilām, kas pasargās Jūsu kājas no nelabvēlīgu dabas apstākļu ietekmes laikā, kad nododaties dažādām ārā aktivitātēm, pārgājieniem un ekspedīcijām. Bahilas sievietēm, vīriešiem un bērniem, īsās un garās bahilas sausiem un drošiem piedzīvojumiem veikalā Gandrs!

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Zīmols:
Veikals: