Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši
  • popularitāte augoši
  • popularitāte dilstoši

Filtrs

cena:
Zīmols:

Skatīt vairāk

Veikals:

Skatīt vairāk

Bahilas Sarek Gaiters
Izturīgas un funkcionālas bahilas, kas piemērotas valkāšanai visdažādākajos brīvdabas piedzīvojumos. Pateicoties bahilu paaugstinātajam piegriezumam, tās nodrošinās papildus siltumu apakšstilbam, kā arī pasargās no sniega, mitruma un gružu iekļūšanas apavos. Bahilas izgatavotas no izturīga G-1000 Original materiāla, kas papildināts...
Bahilas Alpine Gaiters Dry Edge
Paaugstināta piegriezuma bahilas, kas piemērotas alpīnismam, kā arī citām brīvdabas aktivitātēm dažādos apstākļos visa gada garumā. Tās veidotas pieguļošā, asimetriskā un kāju aptverošā konstrukcijā, lai samazinātu aizķeršanās risku. Bahilās iestrādāts ūdensdrošs un elpojošs Dryedge membrānmateriāls.
Bahilas Trekking
Izturīga, ūdensdroša poliestera materiāla bahilas dažāda veida brīvdabas aktivitātēm. Bahilu priekšpusē rāvējslēdzēja aizdare ar Velcro līmklipša aizdares pārloku un spiedpogu. Augšdaļā elastīga aukla regulācijai.
Bahilas Kids
Praktiskas, ūdensdrošas bahilas bērniem, kas lieliski pasargās bikšu galus no izmirkšanas un netīrumiem. Piemērotas gan ikdienai, gan dažādām aktivitātēm brīvā dabā. Rāvējslēdzēja aizdare, pēdas daļā elastīga siksna. Piemērotas bērniem vecumā no 3 līdz 6 gadiem.
Bahilas Leech Proof Socks
Lietus mežos un citās slapjās vietās dēles ir ļoti izplatīta parādība, tās var atrast gandrīz jebkur. Un tās gaidīt gaida, kad varēs pielipt Tavām kājām. Tām ir siltumu meklējošs sensors un tās ir ļoti jutīgas pret cilvēku asinīm. Tās viegli var iekosties kājas apakšdaļā, pat cauri plānai zeķei. To kodumi niez un var viegli...
Bahilas Alpine Gaiters
Pilna garuma, ūdensdrošas un ļoti izturīgas bahilas, kas piemērotas lietošanai kalnu pārgājienos. Tās der visa veida kalnu, klinšu kāpšanas un pārgājienu apaviem - gan iešanai pa takām un kalniem, gan pa sniegu vai ledu. Bahilas veidotas atsevišķi labajai un kreisajai kājai, to augšpusē un vidusdaļā iestrādātas elastīgas...
Bahilas Nylon
LAFUMA piedāvā garas, daudzfunkcionālas bahilas, kas nodrošinās komfortu kalnu pārgājienos vai arī slēpojot vai snovojot. Pieguļošas; gan augšdaļā, gan apakšdaļā nostiprināmas ar elastīgu joslu. Sānos zem aizsargatloka iestrādāts ērts rāvējslēdzējs, kuru iespējams pilnībā attaisīt. Apakšpusē ir aukla un fiksējošā sprādze bahilu...

Bahilas

Ja esat pārgājienu cienītājs, kurš nebaidās arī no skarbākiem laikapstākļiem, papildus aizsardzības slānis, ko sniedz bahilas, Jūsu aktivitātes padarīs par īstu piedzīvojumu nevis nepatīkamām ciešanām. Kamēr ūdensnecaurlaidīgi zābaki vai slēpošanas zābaki nodrošina ievērojamu daļu aizsardzības, getras darbojas tandēmā ar zābakiem, lai aizsargātu mazos zābaku kaktiņus un spraugas, kas ir neaizsargātas no ārējās vides ietekmes vai sniega un lietus pilieniem tās darbojas gluži kā zābaka stulms.

Neatkarīgi no sniega, lietus vai aizaugušām takām un apvidus, kādā esat ieplānojis savu pārgājienu, veikala Gandrs plauktos Jūs atradīsiet dažāda veida un īpašību bahilas, kas piemērotas visdažādākajām aktivitātēm dabā. Garās bahilas sniedzas no Jūsu pēdas apakšas līdz pat ceļgala locītavai un ir veidotas no izturīgiem materiāliem, kas ir notūrīgi pret ūdeni, vēju un cita veida nelabvēlīgiem dabas apstākļiem. Bahilu dizains un izvēlētais audums lieliski strādā, lai aizsargātu jūsu pēdas un kājas stulma daļu no dziļa sniega, slapjiem krūmājiem vai gružiem, kas var nokļūt jūsu zābakos pārgājienu, kalnā kāpšanas vai slēpošanas laikā. Pieejamas arī zemās bahilas aptuveni potītes augstumā, kas radītas mazāk ekstrēmiem apstākļiem. Lielākā daļa bahilu aprīkotas ar siksnu, kas apliekama ap zābaka pēdas daļu, lai noturētu bahilu vietā, kā arī ar augšējo savilcēju, kas nodrošinās bahilas ciešāku piekļaušanos kājai.

Sporta un aktīvās atpūtas veikals Gandrs savus klientus nodrošina ar pasaulē zināmu un novērtētu ražotāju Fjallraven, Millet, Pinguin, Vaude, Travelsafe, VJ un Lafuma bahilām, kas pasargās Jūsu kājas no nelabvēlīgu dabas apstākļu ietekmes laikā, kad nododaties dažādām ārā aktivitātēm, pārgājieniem un ekspedīcijām. Bahilas sievietēm, vīriešiem un bērniem, īsās un garās bahilas sausiem un drošiem piedzīvojumiem veikalā Gandrs!