1. Tūrisma inventārs
  2. Tūrisma mēbeles

Tūrisma mēbeles

Ja kādreiz ceļojot esat ieraudzījis izcilu vietu, kur būtu jauki atvilkt elpu, izbaudot dabas burvību, veikals Gandrs piedāvā tieši to, kas vajadzīgs. Pie mums iespējams atrast vislabākās un parocīgākās tūrisma mēbeles, kas ļaus pilnībā izbaudīt mirkli, lai nekas Jūs netraucētu. Ražotāji Lafuma, Pinguin un Eurotrail ir izveidojuši tūrisma mēbeles, kas būs lieliski piemērotas gan dažādiem brīvdabas izbraucieniem, gan atpūtai piemājas dārzā ‒ atkarībā no Jūsu vajadzībām un vēlmēm.

Gandrs veikalos pieejami ērti, viegli un saliekami krēsli, kas būs praktiski noderīgi ceļojuma laikā un brīžos, kad vēlēsieties atvilkt elpu, kā arī komfortabli pavadīt savu brīvo laiku. Atbilstoši savām vēlmēm atradīsiet gan daudzpozicionālus, gan vienkāršākus krēslus, kurus būs viegli paņemt līdzi brīvdabas izbraucienos. Piedāvājums ir pietiekami plašs, lai katrs kārtīga komforta mīļotājs varētu atrast krēslu, kas būtu visatbilstošākais konkrētām vēlmēm un prasībām ‒ atrodami krēsli, kas būs ideāli piemēroti saules baudīšanai piemājas pagalmā, kā arī kempingos un pārgājienu laikā. Lai padarītu Jūsu atpūtas mirkļus pilnvērtīgus, piedāvājam arī viegli saliekamus un ērti lietojamus tūrisma galdus, uz kuriem varēsiet novietot visu nepieciešamo Jūsu atpūtas laikā. Tos var viegli transformēt un pielāgot nepieciešamajiem apstākļiem, tāpēc iespējams lietot gan atpūtas laikā kempingos, gan dārza piknikos un citos aktīvās atpūtas izbraucienos.

Izvēloties tūrisma mēbeles, tāpat kā citu tūrisma inventāru, būtiski ir atcerēties, ka no šīs izvēles būs atkarīgs tieši Jūsu komforts un labsajūta brīvajā laikā, tāpēc iesakām ļoti rūpīgi izvērtēt, vai tūrisma mēbeles Jums kalpos vasaras un pavasara saules baudīšanai piemājas pagalmā vai ekstrēmākos apstākļos ceļojumu un pārgājienu laikā, vai kempingos un neskartā dabā.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši