1. Apģērbs
  2. Bikšturi un jostas

Bikšturi un jostas

Mūsdienās bikšturiem un jostām ir ne vien funkcionāla nozīme, bet tie ir arī lieliski aksesuāri ikdienā, kas padarīs Jūsu izskatu atšķirīgāku, košāku un interesantāku. Mūsu piedāvātie bikšturi un jostas ir gan stilīgi, gan krāsaini – nāciet un izvēlieties sev piemērotākos un piešķiriet savam stilam akcentu!

Bikšturi, kā zināms, tiek izmantoti jau sen – pirmo reizi tie lietoti aptuveni pirms diviem gadsimtiem, taču savu popularitāti tie ieguvuši palēnām. Šodien bikšturi tiek lietoti visā pasaulē un, lai arī to primārais uzdevums ir novērst bikšu slīdēšanu lejup, mūsdienās to pielietošanas mērķis kļuvis nedaudz citādāks. Tā kā strauji pieaudzis modes svarīgums, bikšturi kļuvuši par nozīmīgu apģērba aksesuāru un palīgu, personiskā stila veidošanā. Tieši tāpēc veikalā Gandrs tie pieejami dažādos dizainos, kas pielāgoti Jūsu vēlmēm un vajadzībām. Par plašajām krāsu un rakstu izvēles iespējām, kas lieliski papildinās Jūsu garderobi, jāpateicas ražotājam Tobby.

Gandrs jostas izceļas ar izvēlēto materiālu izturību un kvalitāti, ko piedāvā zviedru ražotājs Fjallraven. Jostas tiek radītas, izmantojot 100% ādu, kas tonēta ar dabiskām augu krāsvielām. Tās papildinātas ar metāla sprādzēm, radot gaumīgas ādas jostas, kas apvieno skaisto ar praktisko. Līdzīgi kā bikšturi, arī jostas kļuvušas par nozīmīgu aksesuāru, kurš ne tikai noturēs Jūsu bikses pareizajā augstumā, bet arī kalpos kā apģērbu akcentējošs elements.

Gan jostas, gan bikšturi ir lielisks risinājums apģērba atsvaidzināšanai, kas kalpos Jums ilglaicīgi, tāpēc svarīgi atrast savām vēlmēm pieskaņotākos aksesuārus, lai ikdienu padarītu krāsaināku. Ražotāji Tobby, Singing Rock, Fjallraven un Petzl sniegs Jums augstas kvalitātes un saprātīgu cenu apvienojumu, ļaujot Jums izbaudīt savas produkcijas sniegto komfortu vairāku sezonu garumā.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši