1. Velo inventārs
  2. Velo rezerves daļas
  3. Stūres

Stūres

Velosipēda stūres, stūres iznesumi, stūres bļodiņas, stūres rokturi ir vienots komponenšu kopums, kurš lieliski darbojas tikai savienojot šīs daļas. Velosipēdu stūres pārsvarā tiek ražotas no alumīnija, tām ir dažādi izliekumi, platumi un leņķi. Iznesumiem ir dažādi garumi un pacēlumi, bet stūres bļodiņām ir daudz un dažādi parametri, tādēļ to izvēle nav vienkārša.

Gandrs piedāvā stūres no Merida, Ergotec, Funn zīmoliem.

Funn klāstā ir pieejami tika daži stūres modeļi, taču pietiekami kvalitatīvi un populāri produkti visā pasaulē:

KINGPIN BAR - izgatavota no Supreme 7 alumīnija, tā sniedz izcilu balansu starp izturību, svaru un komfortu. Labākā no Funn. Dizainēta visam no pasaules līmeņa downhill nobraucieniem līdz piemājas mežiem, takām un bezceļiem. Ar KingPin stūri brauc arī labākie elites velosportisti. Svars sākot no 290g.

FULL ON - stūres ergonomika ir veidota tieši tā pat kā augstās klases Kingpin stūrei, taču izmantots pieejamāks materiāls - vieglais un izturīgais AL6061 alumīnija sakausējums. Teicamas kvalitātes stūre par saprātīgu cenu! Svars sākot no 340 g.

FAT BOY - kalnu velosipēda stūre, izgatavota no vieglā 7050 alumīnija. Pateicoties paaugstinātajai izturībai, izmantojama arī Dirt, nobraucienu un Xtreme MTB velosipēdu komplektācijā. Izcili nostrādāta, perfekts krāsojums un lieliska svara un izturības attiecība. Izcila performances un cenas kombinācija. Pieejamas no 31.8-35 mm diametrā. Stingra un izturīga smilšu strūklas apdare.

G WIDE - Vieglā un izturīgā stūre paredzēta velokrosa un gravel tipa velosipēdiem. Tās ragu platā bāze nodrošina īpaši teicamu stabilitāti mirkļos, kad tas visvairāk nepieciešams. Nodrošinās stabilitāte, sākot no bezceļu piedzīvojumiem līdz pat ārzemju izpētei. Sākot no 333 g.

FLAME ON - Augstas kvalitātes stūre XC braucējiem. Šis Flame On modelis ir izgatavots no vieglā un ļoti izturīgā Alumīnija 7050 ar 9 grādu izliekumu. Svars sākot no 190 g.

Funn piedāvā ne tikai kvalitatīvus produktus, pēc materiāla, bet gan arī dizaina ziņā, ir pieejamas stūres dažādās krāsas, lai katrs varētu nodrošināt sev patīkamo.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Stūres diametrs:
Zīmols:
Veikals: