1. Pārstāvētie zīmoli
  2. Funn
Funn logo

Funn

Kopš 1997. gada daži entuziasti Lielbritānijā nodibināja nelielu rūpnīcu, kas ražo izturīgas daļas velosipēdiem. Galvenā doma bija ražot to, kas pašiem šķiet noderīgs un priecīgs. Funn produkti ir paredzēti paaugstinātas slodzes lietošanai nobraucienu, dirta un Xtream MTB velosipēdiem. Detaļas lielākoties izgatavotas no augstvērtīga alumīnija ar kvalitatīvu apdruku. Ir pieejamas dažādas rezerves daļas no Funn zīmola :pedāļi, stūres rokturi, stūres, stūres iznesumi, ķēdes mierinātāji, zobrati, klaņi, sēdekļa stutes, rati, stūres bļodiņas.

Funn rada visprogresīvākos komponentus, kas var izturēt elitāro braucēju izmantošanu, taču par cenu, ko ikdienas braucēji var atļauties. Funn uzņēmums izgatavo izturīgus, vieglus, ērtus un izskatīgus produktus, kuriem var uzticēties, sniedzot pārliecību iet ātrāk, tālāk un grūtāk.

Funn uzņēmums cenšas izklaidēties it visā, ko dara, taču ļoti nopietni uztver savu produktu, tāpēc, izmantojot 20 gadu pieredzi, ir radījuši daudz kvalitatīvākus produktus, kas spēj apmierināt gan elites sportistus, gan arī tos, kas izmanto velosipēdu brīvdienu baudīšanai.

Funn zīmola misija ir :“Neatkarīgi no tā, vai esat pasaules klases sacīkšu braucējs vai nedēļas nogales baudītājs, mūsu misija ir sniegt jums vislabākās velosipēdu rezerves daļas par vislabākajām cenām.’’

Officiālais izplatītājs
  • Mēs esam officiālais izplatītājs Latvijā no 2014. gada.
  • Mūsu speciālista atbalsts sadarbības un pārdošanas jautājumos vairumtirdzniecībā - kontakti.
  • Mūsu eksperta konsultācija par preci un to lietošanu individuālo pasūtījumu jautājumos mazumtirdzniecībā - kontakti.
  • Preču garantija un pēcpārdošanas serviss.

Officiālā "Funn" mājas lapa. Saistībā ar vairumtirdzniecības jautājumiem, lūdzam kontaktēties ar mums.

Funn - pārstāvēto produktu grupas:
Pajautā mums!