1. Tūrisma inventārs
  2. Šūpuļtīkli (hamoki)

Šūpuļtīkli (hamoki)

Hamoka novietošana ir ātrs un viegls veids, kā atpūsties dabā. Neatkarīgi no tā, vai atrodaties ārzemēs, pagalmā, vai kur citur - šūpuļtīkli ir risinājums ērtai atpūtai ārpus mājām. Šūpuļtīkli ir kļuvuši par nopietnu atpūtas aprīkojumu brīvā dabā. Dažiem šūpuļtīkls ir labākā atpūšanās vieta, citiem tā ir gulēšana zem zvaigznēm, citiem vienkārši ērts, kompakts, viegls aprīkojums ar kuru doties dabā.

Gandrs klāstā pieejami Sea To Summit hamoki jeb šūpuļtīkli, kur piedāvājumā atradīsiet dažāda lieluma un izmēra hamokus, velobraucieniem, alpīnismam, pārgājieniem utt. Ja domājat par šūpuļtīkla iegādi, tad vajadzētu pievērst uzmanību šūpuļtīkla izmēram, materiālam, savaram, ko tas spēj izturēt, komplektācijai – siksnas šūpuļtīklu nostiprināšanai, somas, pašu hamoka masu u.t.t. Izvēr'tejot visu sev vajadzīgo un piemērotāko, atliek izvēlēties krāsu un Jūs varat doties brīnišķīgā braucienā, gājienā dabā!

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Zīmols:
Dzimums:
Veikals:

Skatīt vairāk

Krāsa:

Skatīt vairāk

Pēc tipa:
Pirkt Moskītu tīkls Hammock Bug Net Sea To Summit Moskītu tīkls Hammock Bug Net 70.00 € Viegls un elpojošs kukaiņus aizturošais tīkls šūpuļtīklam. Izgatavots no elpojoša, labi caurredzama poliestera sieta ar 80 caurumiņiem uz cm², kas nodrošina lielisku aizsardzību pret kukaiņiem. Salokāms 80 cm atbalsta stienis ļauj netraucēti vērot zvaigznes un notur tīklu prom no gulētāja, nodrošinot plašuma sajūtu un aizturot... Pirkt Šūpuļtīkls Hammock Ultralight XL Single 3.0x1.5m Bezmaksas piegāde Latvijā Sea To Summit Šūpuļtīkls Hammock Ultralight XL Single 3.0x1.5m 119.90 € Ļoti viegls (205 g), tehnisks un kompakts šūpuļtīkls, piemērots vienai personai svarā līdz 135 kg. Izgatavots no īpaša 20D neilona monopavediena auduma, kas ir ļoti viegls, izturīgs, elpojošs un cieši saspiežams, nodrošinot minimālu izmēru transportējot. Vieglās, augstas stiprības alumīnija sprādzes ir savienotas ar šūpuļtīklu... Pirkt Šūpuļtīkls Hammock Set Ultralight Single 2.6x1.2m Bezmaksas piegāde Latvijā Sea To Summit Šūpuļtīkls Hammock Set Ultralight Single 2.6x1.2m 109.90 € Ļoti viegls (220 g), tehnisks un kompakts šūpuļtīkls ar komplektā iekļautām Ultralight Suspension siksnām, piemērots vienai personai svarā līdz 135 kg. Izgatavots no īpaša 20D neilona monopavediena auduma, kas ir ļoti viegls, izturīgs, elpojošs un cieši saspiežams, nodrošinot minimālu izmēru transportējot. Vieglās, augstas... Pirkt Šūpuļtīkls Hammock Set Pro Single (3x1.5m) Sea To Summit Šūpuļtīkls Hammock Set Pro Single (3x1.5m) 90.00 € Pro Single Hammock ir viegls, kompakts, kvalitatīvs un tehnisks šūpuļtīkls vienai personai. Konstruēts no mīksta, izturīga un elpojoša neilona ar ērti lietojamām tērauda sprādzēm un praktisku Cordura® kompresijas somiņu. Komplektā iekļautas Pro Suspension siksnas. Kapacitāte: 180 kg. Pirkt Šūpuļtīkls Hammock Set Pro Double (3x1.9m) Bezmaksas piegāde Latvijā Sea To Summit Šūpuļtīkls Hammock Set Pro Double (3x1.9m) 100.00 € Viegls, kvalitatīvs un tehnisks šūpuļtīkls. Double izmērs ir pietiemami plats, lai tajā ļoti ērti varētu gulēt viens vai patīkami atpūsties divi cilvēki. Konstruēts no mīksta, izturīga un elpojoša neilona ar ērti lietojamām tērauda sprādzēm un praktisku Cordura® kompresijas somiņu. Komplektā iekļautas Pro Suspension siksnas... Pirkt Šūpuļtīkls Travel Hammock TravelSafe Šūpuļtīkls Travel Hammock 59.90 € TravelSafe Hammock ir daudzfunkcionāls un viegls šūpuļtīkls – lieliski piemērots ceļotājiem, kuri vēlas baudīt dabu un neuztraukties par kukaiņu kodumiem. To ir ērti sapakot un tas somā aizņem maz vietas. Guļamtīkls sniedz tūlītēju komfortu akmeņainā, slapjā vai slīpā reljefā un paaugstinātu aizsardzību pret sauli, vēju...