1. Velo inventārs
  2. Velosipēdi
  3. Kalnu velosipēdi (MTB)

Kalnu velosipēdi (MTB)

Kalnu velosipēdi (Mountain Bike jeb MTB) ir ļoti daudzpusīgi un funkcionāli aprīkoti velosipēdi. Ar Merida MTB iespējams pārvietoties dažādu sarežģītības pakāpju apvidos, bet galvenokārt tie paredzēti atpūtai vai sportam pa bezceļiem - mežiem, kalniem un trasēm. MTB velosipēdi ir aprīkoti ar platām riepām, kurām raksturīgs izteikts protektors, veidojot nevainojamu saķeri ar dažāda seguma ceļiem, taciņām un kalniem, kas neierobežos Jūsu brīvību un ļaus sasniegt šķietami neaizsniedzamus galamērķus.

Gandrs piedāvātajā MTB velosipēdu klāstā atradīsiet modeļus ar trīs dažādiem ratu izmēriem ─ 26", 27,5" un 29". Velosipēdi, kas aprīkoti ar lielākiem ratiem, ļaus Jums sasniegt ātrumu un stabilitāti, taču mazākie nodrošinās neatsveramu manevrētspēju un kontroli uz nelīdzenajiem ceļiem. MTB velosipēdi pieejami gan ar alumīnija, gan oglekļa šķiedras jeb karbona rāmi, un īpaši domājot par daiļā dzimuma pārstāvju vēlmēm un ērtībām, radīti sieviešu MTB velosipēdi ar pielāgotu rāmja ģeometriju. Īpaši atzīmējams ir fakts, ka Merida katru gadu īsteno savas velosipēdu ražotāja ambīcijas pasaules klases sporta sacensībās un iekļaujas starptautiskajā apritē, nodrošinot ar ekipējumu MTB elites riteņbraucējus, kuri sasniedz sacensību rezultātu virsotnes ne tikai Eiropas, bet arī pasaules čempionātos.

Lai atvieglotu Jūsu izvēli, vispirms iesakām apdomāt, kādos apvidos velosipēds tiks izmantots. Ja esat atslodzes režīma braucienu cienītājs, iespējams, ka Jūsu vēlmēm atbilstošāki būs, piemēram, Gandrs piedāvātie pilsētas velosipēdi, taču, ja esat iecienījis pārvietošanos pa nepieradinātiem apvidiem, tuvāk neskartai dabai, Merida MTB velosipēdi Jums spēs sniegt plašu izvēli, kas apmierinās Jūsu augstākās prasības un vēlmes. Šie velosipēdi būs izcili ne tikai ikdienas treniņu un izpriecu braucieniem, bet arī pierādīs savu konkurētspēju sacensībās un ļaus Jums sasniegt iecerētos rezultātus.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Rata izmērs:
Rāmja izmērs:

Skatīt vairāk

Dzimums:
Bremžu sistēma:
Rāmja materiāls:
Veikals:

Skatīt vairāk