1. Velo inventārs
  2. Velosipēdi
  3. Kalnu velosipēdi (MTB)
Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Rata izmērs:
Rāmja izmērs:

Skatīt vairāk

Dzimums:
Bremžu sistēma:
Rāmja materiāls:
Veikals:

Skatīt vairāk

Kalnu velosipēdi (MTB)

Kalnu velosipēdi (Mountain Bike jeb MTB) ir ļoti daudzpusīgi un funkcionāli aprīkoti velosipēdi. Ar Merida MTB iespējams pārvietoties dažādu sarežģītības pakāpju ģeogrāfiskajos apvidos, bet galvenokārt tie paredzēti atpūtai vai sportam pa mežiem, kalniem un trasēm. Merida MTB velosipēdi ir aprīkoti ar platām riepām, kurām raksturīgs izteikts protektors, veidojot nevainojamu saķeri ar dažāda seguma ceļiem, taciņām un kalniem, kas neierobežos Jūsu kustību brīvību un ļaus sasniegt šķietami neaizsniedzamus galamērķus.

Gandrs piedāvātajā MTB velosipēdu klāstā atradīsiet modeļus ar trīs dažādiem ratu izmēriem ─ 26", 27,5" un 29". Velosipēdi, kas aprīkoti ar lielākiem ratiem, ļaus Jums sasniegt neticamu ātrumu, taču mazākie nodrošinās neatsveramu stabilitāti uz nelīdzenajiem ceļiem. MTB velosipēdi pieejami gan ar alumīnija, gan oglekļa šķiedras jeb karbona rāmi, un īpaši domājot par mūsu daiļā dzimuma pārstāvju vēlmēm un ērtībām, radīti sieviešu MTB velosipēdi ar izliektu rāmja augšdaļu. Īpaši atzīmējams ir fakts, ka Merida katru gadu īsteno savas velosipēdu ražotāja ambīcijas pasaules klases sporta sacensībās un iekļaujas starptautiskajā apritē, nodrošinot ar ekipējumu MTB elites riteņbraucējus, kuri sasniedz sacensību rezultātu virsotnes gan pasaules, gan Eiropas čempionātos.

Lai atvieglotu Jūsu izvēli, vispirms iesakām apdomāt, kādos apvidos velosipēds tiks izmantots. Ja esat atslodzes režīma braucienu cienītājs, iespējams, ka Jūsu vēlmēm atbilstošāki būs, piemēram, Gandrs piedāvātie pilsētas velosipēdi, taču, ja esat iecienījis pārvietošanos pa neikdienišķiem apvidiem tuvāk neskartai dabai, Merida MTB velosipēdi Jums spēs sniegt plašu izvēli, kas apmierinās Jūsu augstākās prasības un vēlmes. Šie velosipēdi būs izcili ne tikai ikdienas treniņu un izpriecu braucieniem, bet arī pierādīs savu konkurētspēju sacensībās un ļaus Jums sasniegt cerētos rezultātus.