1. Apavi
  2. Apavu piederumi

Apavu piederumi

Lai apavi izskatītos labi un kalpotu pēc iespējas ilgāku laiku, tiem nepieciešama īpaša kopšana. Veikalā Gandrs iespējams izvēlieties Jūsu apavu materiālam piemērotu līdzekli, lai to labās īpašības saglabātos vēl ilgi. Rūpējoties par apaviem, noderēs arī apavu auklas, iekšzoles un apavu glabāšanas somas. Plašo apavu kopšanas līdzekļu un piederumu klāstu Jums piedāvā tādi pasaulē atzīti ražotāji kā Grangers, Tobby, Lafuma, Toko un Le Chameau.

Ar mantojumu, kas uzkrāts vairāk nekā 75 gadu garumā, un aizrautību par iespēju Jums nodrošināt augstas kvalitātes un labākās aizsardzības produktus, nav brīnums, ka Grangers kļuvis par uzņēmumu, kas iekarojis amatieru, entuziastu un profesionāļu uzticību. Šis uzņēmums piedāvā dažāda veida apavu kopšanas līdzekļus - pieejams vasks, kas piemērots ādas apavu kopšanai, līdzekļi gumijas apavu kopšanai, izsmidzināmi līdzekļi, kas palīdz novērst nepatīkama aromāta rašanos, kā arī vasks, kas kavē ūdens iesūkšanos apavos. Grangers piedāvā arī plašu iekšzoļu klāstu, kas paredzētas pārgājienu, trekinga un citiem brīvdabas aktivitāšu apaviem. Pieejamas arī iekšzoles gada aukstajam laikam - tās nodrošinās atbalstu, aizsardzību, kā arī siltumu. Visa veida pēdiņas absorbē triecienus aktivitāšu laikā, tās ir elpojošas un aprīkotas ar mitrumu pārvadošu mikrošķiedras virsējo slāni.

Mūsu piedāvājumā atradīsiet arī elastīgas un krāsainas apavu auklas ar fiksācijas āķīti. Ātrā aizdares sitēma ir ļoti ērti un viegli lietojama, kā arī tai ir teicama fiksācija. Pieejamas arī apaļas apavu auklas, kas ir cieši saaustas un izturīgas, kā arī sporta apavu un kalnu pārgājienu zābaku auklas. Sporta un aktīvās atpūtas preču veikals Gandrs palīdzēs Jums parūpēties par apaviem, piedāvājot dažāda veida apavu kopšanas līdzekļus, pievilcīgas un krāsainas apavu auklas, iekšzoles, kā arī apavu kopšanas līdzekļus ar dezinficējošām īpašībām.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Pēc produkta:
Apavu auklu garums:

Skatīt vairāk

Pēdas izmērs:

Skatīt vairāk

Zīmols:
Veikals:

Skatīt vairāk