1. Velo inventārs
  2. Velosipēdi
  3. Bērnu un pusaudžu velosipēdi

Bērnu un pusaudžu velosipēdi

Pirmie soļi riteņbraukšanas pasaulē vienmēr ir tie svarīgākie, tieši tāpēc veikals Gandrs Jums piedāvā plašu bērnu velosipēdu klāstu. Merida ražo bērnu un jauniešu velosipēdus, kas paredzēti Jūsu mazajām atvasēm jau no 2 gadu līdz pat 12 gadu vecumam. Velosipēds katrai vecuma grupai tiek īpaši konstruēts un piemērots, lai mazais velosipēdists izjustu drošu un aizraujošu braukšanu. Merida Velosipēdi ir izturīgi un ar augstas kvalitātes sastāvdaļām, kas bērnam nodrošinās veselīgu izpriecu, bet Jums − bezrūpīgu prieku par mazo sportistu.

Merida inženieri bērnu un pusaudžu velosipēdu izstrādes procesa laikā īpaši uzmanīgi seko līdzi mazo riteņbraucēju vēlmēm, piedāvājot vienkāršus, bet modernus un izskatīgus velosipēdus tiem, kas tikai nesen sākuši aizrauties ar šīm fiziskajām aktivitātēm.
Veikala Gandrs plašajā velosipēdu klāstā pieejami bērnu un pusaudžu velosipēdi ar dažādu ratu un rāmju izmēriem, V- veida vai U- veida bremzēm, kā arī speciāli bērniem pielāgotiem rokturiem. Svarīgi pieminēt plašo velosipēdu krāsu klāstu, jo tieši vizuālais aspekts parasti ir noteicošais faktors bērnu izvēlei par labu kādam konkrētam modelim. Mazāko aktīvistu vajadzībām, kas tikai sāk mācīties braukt, veikala Gandrs piedāvājumā atrodami bērnu velosipēdi ar palīgriteņiem, kas atvieglos līdzsvara noturēšanu un radīs papildu drošību braukšanas laikā.

Merida bērnu velosipēdi aprīkoti ar platu garenbāzi un garu rāmja augšdaļu, kas nodrošina zemu sēdēšanas pozīciju − līdz ar to, samazinot gravitācijas centra augstumu un sekmējot bērna drošību un komfortu. Līdzīgi kā automašīnām, jo lielāka būs atstarpe starp priekšējo un aizmugurējo ratu, jo stabilāks būs velosipēds. Šis faktors ir īpaši svarīgs, kad esat nolēmis iegādāties sava bērna pirmo 12", 14" vai 16" velosipēdu. Velosipēda izvēle savām mazajām atvasēm ir nopietns lēmums, kura pieņemšanā jāizvērtē ne tikai vizuālais velosipēda noformējums, bet arī tā drošība, komforts un piemērotība bērna vajadzībām.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši