1. Ziemas inventārs
  2. Ziemas sporta ķiveres

Ziemas sporta ķiveres

Bez īpašas slēpošanas ķiveres aktīvā atpūta nebūs droša, tādēļ Julbo, Alpina Sports un Elan piedāvā košas, krāsainas un, protams, ērtas slēpošanas ķiveres. Nav obligāti jāizjūt kāda sadursme vai kritiens, lai novērtētu visas ziemas sporta ķiveres pozitīvās īpašības. Ikviens slēpotājs un snovbordists var izjust ķiveres sniegtos labumus un siltumu. Tāpat kā skriešanas apavi atšķiras no pārgājienu zābakiem, tāpat ziemas sporta ķiveres atšķiras no velo vai skeitborda ķiverēm. Tām ir specifiskas īpatnības, piemēram, ausu aizsegs, mitrumu atgrūdošs slānis un zemām temperatūrām piemēroti materiāli.

Ziemas sporta ķiveres ārējā čaula kalpo kā stingra virsma, kas pasargās galvu no asiem priekšmetiem, sitieniem un nobrāzumiem. Tā palīdzēs novadīt trieciena enerģiju pa lielu daļu ķiveres kritiena laikā, pasargājot Jūs no traumām. Ķiveres iekšējais ieliktnis sastāv no putām, kas absorbē triecienus.

Labai ķiverei būtu jābūt ērtai, bet ne pārāk ciešai. Ja, uzvelkot galvā, ķivere kustas uz priekšu un atpakaļ, esiet drošs, ka tā Jums ir par vaļīgu. Ieteicams strauji pakustināt galvu no vienas puses uz otru, lai pārbaudītu, vai konkrētā ķivere ir Jums piemērota ja ķivere griežas arī tad, kad ir kārtīgi aiztaisīta, tā noteikti Jums būs par lielu. Izvēloties ziemas sporta ķiveri, ieteicams pārliecināties par to, vai Jūsu ziemas sporta brilles šai ķiverei būs piemērotas, jo starp Jūsu briļļu augšpusi un ķiveri nevajadzētu būt nekādai spraugai. Veikals Gandrs piedāvā sieviešu ziemas sporta ķiveres, vīriešu ziemas sporta ķiveres, kā arī bērnu ziemas sporta ķiveres, kas būs piemērotas gan slēpošanai, gan snovbordam.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Dzimums:
Izmērs:

Skatīt vairāk

Krāsa:

Skatīt vairāk

Zīmols:
Veikals:

Skatīt vairāk