1. Tūrisma inventārs
  2. Ūdensdrošie maisi un iepakojumi

Ūdensdrošie maisi un iepakojumi

Veikala Gandrs piedāvājumā atrodami kvalitatīvi ūdensdrošie maisi, iepakojumi, somas un mugursomas, kā arī ikdienas somas no ražotājiem Ortlieb, Aquapack un Fjallraven. Piedāvājumā iekļauts viss nepieciešamais laivošanas, ekspedīciju, velotūrisma un citu aktivitāšu ekipējuma transportēšanai. Lai atvieglotu visas Jūsu rūpes, kas saistās ar ūdeni un tā pārvietošanu, veikalā Gandrs atrodami ūdensnecaurlaidīgi maisi, iepakojumi ūdens transportēšanai, ūdensnecaurlaidīgi iepakojumi kartēm un dokumentiem, kā arī iepakojumi elektroierīcēm.

Ja esat ūdensnecaurlaidīgas ikdienas somas meklējumos, īpaši parocīgas būs Ortlieb ikdienas somas, kas pasargās Jūsu mantas no nelabvēlīgu laikapstākļu un nejauši izlijušu šķidrumu ietekmes. Ortlieb ūdensnecaurlaidīgo somu izturība ir balstīta uz īpašu materiālu atlasi un ūdensnecaurlaidīgu šuvju izveides tehnoloģiju, kas turpina aizturēt ūdens uzsūkšanos pat pēc 100,000mm lielas ūdens kolonnas.

Mūsu piedāvājumā atrodami dažādu tilpumu ūdensdrošie iepakojumi: no 1,5L līdz pat 130L, kā arī piederumi to uzlabošanai. Piederumu klāstā ietilpst gan caurules dzeršanas sistēmām, gan ūdensnecaurlaidīgo materiālu labošanas komplekti. Pieejamas arī ūdensizturīgas mūzikas atskaņošanas austiņas un mitruma absorbenti, kas pasargās Jūsu mantas, ja šķidrums izlijis somas iekšpusē.

Veikala Gandrs plauktos iespējams atrast plašu ūdensnecaurlaidīgo iepakojumu, maisu un somu klāstu, kurā Jums būs iespēja izvēlēties visu sev nepieciešamo, lai šķidrumu transportēšana nesagādātu nekādas problēmas un Jūsu mantas paliktu sausas arī spēcīga lietus laikā. Lai ceļošanas laikā Jūs nepārsteigtu neparedzētas problēmas, būtu vēlams padomāt arī par laikapstākļu mainību, kas varētu ietekmēt Jūsu mantu drošību. Dodoties dažādos pārgājienos, laivu braucienos un piedaloties citās āra aktivitātēs, iesakām rūpīgi izvērtēt, vai visas Jūsu svarīgākās mantas būs pasargātas no mitruma un nelabvēlīgiem laikapstākļiem – arī mobilie telefoni, elektroniskās ierīces, kartes un dokumenti.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Pēc produkta:

Skatīt vairāk

Ūdensdrošo maisu materiāls:
Tilpums:

Skatīt vairāk

Zīmols:
Veikals:

Skatīt vairāk