1. Alpīnisma inventārs
  2. Iekares (sistēmas)

Iekares (sistēmas)

Profesionālas sistēmas darbam augstumā, glābējiem un militāristiem, kā arī sporta sistēmas alpīnismam, klinšu kāpšanai, via ferrata takām, kanjoningam un virvju trasēm. Veikals Gandrs piedāvā iekares (sistēmas) sporta aktivitātēm un darbam (arī iekares arboristiem), kā arī iekaru piederumus. Šeit Jūs atradīsiet ķermeņa apakšējās daļas sistēmas, ķermeņa augšējās daļas sistēmas un kopējās sistēmas - sieviešu sistēmas, vīriešu sistēmas, bērnu sistēmas, kā arī unisex.

Ražotāja Singing Rock piedāvājumā atrodamas iekares, kas piemērotas jebkurai dzīves situācijai, kurā iespējams saskarties ar profesionālu kāpšanu. Singing Rock iekares paredzētas pozicionēšanai, vieglai virves piekļuvei, kā arī glābšanas darbiem. Šīs iekares izmanto strādnieki, darbojoties augstumā, arboristi, glābēji, militāras un specializēta veida vienības. Singing Rock iekares radītas Čehijā, izmantojot modernus materiālus un nodrošinot 100% kvalitātes un drošības garantiju.

Ar pilna aprīkojuma piedāvājumu tiem, kuri aizraukas ar alpīnismu, klinšu kāpšanu, kanjoningu un piedzīvojumu meklēšanu alās, Petzl vienmēr piedāvā iekares, kas apvieno trīs būtiskus kritērijus - kāpēja drošību, komfortu un ergonomiju.

Iekares tiek piestiprinātas virvei un ļauj Jums droši kāpt augšup pa stāvām virsmām. Tās ir ērtas un neierobežo Jūsu kustības, bet pietiekoši aprīkotas, lai apturētu krišanu, kad esat maršrutā. Iekares ir būtisks atbalsts kāpšanas laikā, tāpēc tās jāuzlūko kā ieguldījuma pirkums Jūsu drošībā.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Pielietojums:
Veids:
Zīmols:
Dzimums:
Sistēmas izmērs:

Skatīt vairāk

Krāsa:

Skatīt vairāk

Veikals: