Kalnu slēpošanas zābaki

Kalnu slēpošanas zābaki ar labākajām tehnoloģijām. Tā lai būtu ērti, viegli un arī izturīgi. Par tehnisko pusi ražotāji ir padomājuši, Tev atliks vien ļauties skaistākajiem nobraucieniem, vienam pēc otra.

Kalnu slēpes

Plaša kalnu slēpju izvēle no Elan. Gan sievietēm, vīriešiem, bērniem. Un, protams, jebkuram sagatavotības un prasību līmenim. No iesācēja līdz pat profesionālām Race slēpēm.

Stiprinājumi kalnu slēpēm

Daudz un dažādi slaloma slēpju stiprinājumi, kas Tev būs vajadzīgi drošam nobraucienam no kalna.

Kalnu slēpošanas nūjas

Kalnu slēpju nūjas - daudzveidīgas, interesantas un izstrādātas konkrētam slēpošanas stilam, vai arī apvienojot svarīgāko vienās. Daudz izmēru, kas nozīmē to,ka noteikti atradīsi tieši sev piemērotākās...

Kalnu slēpošana

Dzestrs gaiss, sniegotas kalnu virsotnes, adrenalīns un elpu aizraujoši nobraucieni ar kalnu slēpēm...ja tas ir tas, kas vilina Jūs, apskatiet mūsu piedāvājumu, jo šeit atrodamas augstas klases kalnu slēpes gan frīraidam, gan frīstailam, kā arī nepieciešamais ekipējums pilnīgam kalnu slēpošanas komplektam kalnu slēpju stiprinājumi, kalnu slēpošanas zābaki, kā arī slēpošanas nūjas, slēpju un slēpošanas zābaku somas, slēpju siksnas un pretslīdēšanas lentes.

Sievietēm piedāvājam vieglas kalnu slēpes, kas ir arī elastīgas un/vai īsākas, padarot tās vieglāk vadāmas nekā vīriešu slēpes. Sieviešu slēpju stiprinājumi parasti tiek montēti nedaudz tuvāk slēpju priekšgalam nekā vīriešu slēpēm tas ir vēl viens veids, kā pielāgoties sievietes zemajam smaguma centram. Ar sievietēm piemērotām slēpēm tiek uzlabots balanss, stabilitāte un spēja reaģēt.

Varētu domāt, ka ir pilnīgi saprotami bērnam pirkt apģērbu, kas ir nedaudz par lielu, jo mūsu mazās atvases taču aug tik ātri... Taču šī stratēģija neatmaksājas, ja runa ir par mazajiem censoņiem, kuri apgūst slēpošanas pasaules burvību. Bērnam jānodrošina slēpes un to aprīkojums izmērā, kas atbilst viņa pašreizējam augumam. Neatbilstoša aprīkojuma lietošana var ietekmēt Jūsu bērna drošību un slēpošanas apguves ātrumu. Ir svarīgi izvēlēties slēpes, kas atbilst Jūsu svaram, augumam, prasmju līmenim un slēpošanas virsmas īpatnībām.

Kalnu slēpošanas zābaki ir galvenā saikne starp Jūsu ķermeni un slēpēm, tieši tāpēc piemērotu slēpju zābaku atrašana ir viena no katra slēpotāja prioritātēm. Kalnu slēpošanas nūjām jābūt pietiekami izturīgām, lai varētu veikt asus pagriezienus, pietiekami vieglām, lai Jūsu rokas nenogurtu un pietiekami elastīgām, lai novērstu smagus kritienus.