1. Tūrisma inventārs
  2. Tūrisma piederumi

Atslēgas un piekariņi

Īpašas atslēgas, slēdzenes un atslēgu piekariņi ceļojumu drošībai.

Higiēnas piederumi

Dažādi it kā sīkumi, bet bez kuriem ceļojums vai neliels pārgājiens nebūs tik ērts un komfortabls, kā varētu būt. Lielisks ātri žūstošs dvielis, kurš turklāt apbrīnojami kompakts un, protams ausu aizbāžņi...

Pirmā palīdzība

Dažādas komplektācijas aptieciņas - dažādām situācijām un vajadzībām. Gan lai veiksmīgi tiktu galā ar ērcēm, gan universāla aptieciņa visai ģimenei.

Labošanas piederumi

Dažādi apavu, apģērbu kopšanas līdzekļi - kas nodrošina izstrādājuma kvalitāti un maksimāli ilgu kalpošanu. Arī labošanas komplekts teltīm.

Aizsarglīdzekļi

Vēl pat vasara nav īsti sākusies kā odi jau pamodušies un liek par sevi manīt, pat sajust... un tā visas vasaras garumā. Pretodu līdzeklis nepieciešams vai strādā dārzā, vai atpūties laivojot, vai vienkārši...

Sildeņi

Mākslīgais siltuma avots - lielisks veids kā sasildīt nosalušās ķermeņa daļas. Vienkārši darbojas un labi silda. Roku sildītāji, pēdu sildītāji un liela izmēra ķermeņa sildītāji -  tie satur dabiskas sastāvdaļas...

Tūrisma piederumi

Tūrisma piederumi ir it kā sīkumi, bet tie galīgi nav mazsvarīgi. Piemēram, kompaktā siltumsega, lai aukstums netraucētu atpūtu, kā arī dvielis, kurš ātri uzsūc mitrumu un ātri žūst un, protams, vēl pudeles par kuru saturu pats varat būt noteicējs. Ceļojumu drošībai noderēs arī īpašas ceļojumu piekaramās atslēgas, slēdzenes un atslēgu piekariņi. Iecerētais tūrisma izbrauciens nav iedomājams bez dažādiem higiēnas piederumiem, kas ļaus Jums justies svaigiem un tīriem visa piedzīvojuma garumā. Gandrs padomājis par tādiem piederumiem kā dezinfekcijas līdzekļi, mutes higiēnas piederumu komplekti, dvieļi, salvetes u. c. Lieti var noderēt arī auklas drēbju žāvēšanai, pakaramie un zobu birstes vāciņi.

Neatņemama izbraucienu sastāvdaļa ir arī pirmās palīdzības piederumi. Pie mums atradīsiet gan dažāda veida un komplektācijas pirmās palīdzības aptieciņas, gan siltumsegas, kompreses, pincetes, saites, piederumus ērču izvilkšanai, plāksterus un pārsējus. Ja piedzīvojuma laikā gadās kāda tehniska ķibele, Jums noteikti noderēs labošanas piederumi, piemēram, sprādzes, labošanas lentes, šņores savilcēji, rāvējslēdzēja kuģīši un siksnas.

Lai Jūs būtu brīvs no bailēm par dažādu insektu un kukaiņu klātbūtni, Gandrs piedāvājumā atrodami arī dažādi aizsarglīdzekļi, kas īpaši noderīgi būs gada siltajās dienās, kad daba mostas. Līdz ar pirmajiem pavasarīgajiem saules stariem, par sevi liek manīt arī odi... un tā visas vasaras garumā. Pretodu līdzeklis nepieciešams neatkarīgi no atpūtas veida – strādājot dārzā, vai atpūšoties laivojot, vai vienkārši makšķerējot. Kukaiņi ir turpat kur Jūs, tāpēc mūsu piedāvājumā atrodams plašs produktu klāsts gan aizsardzībai pret odiem, gan moskītiem. Pieejami arī moskītu tīkli, to uzstādīšanas piederumi, kā arī insektu kodumu apstrādes līdzekļi, pēc sauļošanās losjoni un insektu aizbaidīšanas aerosoli.