1. Apavi
  2. Zābaki

Zābaki

Trekinga jeb pārgājienu apavi ir domāti gariem pārgājieniem pa kalnainu vai mazapdzīvotu vidi, kas sevī ietver akmeņainas kalnu takas, mežu, sūnas, sniegu vai ledājus. Apaviem jābūt ērtiem, elpojošiem un ūdens/vēja necaurlaidīgiem (membrāna). Trekinga apavi veidoti ar diezgan cietu zoli; tie ir stingri un izturīgi, lai varētu droši pārvietoties pa nelīdzenu apvidu un sniegainām nogāzēm.

Izvēloties trekinga apavus, ir svarīgi zināt pāris būtiskas īpašības, kas tos raksturo. Viens no svarīgākajiem aspektiem ir zābaku svars – jo vieglāki tie būs, jo staigāšana būs patīkamāka. Mitrums ir viens no lielākajiem trekinga ienaidniekiem, tieši tāpēc ir svarīga arī zābaku spēja nelaist cauri ūdeni un mitrumu. Kvalitatīvu trekinga zābaku sāniem jābūt stingriem, lai jūsu potītes tiktu pasargātas laikā, kad pārvietojaties pa nelīdzeniem un kalnainiem segumiem. Jo augstāki un stingrāki būs zābaku sāni, jo lielāks balsts jūsu potītēm tiks nodrošināts.

Vēl viens no trekinga zābaku uzdevumiem ir slodzes izvietojuma sabalansēšana uz Jūsu pēdām – apaviem jānodrošina izlīdzinājums starp slodzi uz pēdas priekšpusi un papēdi, tajā pašā laikā, saglabājot zoles elastību. Zolei, kā zābaka apakšējai daļai, jāsniedz pareizā berze ar visām sagaidāmajām virsmām. Lai to sasniegtu, zābaku zolei jābūt veidotai no stingras gumijas. Trekinga zābaki labi absorbē un novirza triecienus, tādējādi padarot pēdu saskari ar zemi mīkstāku un patīkamāku. Zolei ir jābūt pietiekoši stingrai, lai sniegtu atbalstu, taču arī pietiekoši mīkstai, lai saglabātu cilvēka dabisko pēdas pozīciju staigāšanas laikā.

Veikalā Gandrs trekinga apavi pieejami visdažādāko vēlmju īpašniekiem – gan trekinga zābaki sievietēm, gan vīriešiem, gan bērniem. Jums atliek vien tikai izvēlēties sev piemērotākos!

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Pēc pielietojuma:
Materiāls:
Dzimums:
Sezona:
Pēdas izmērs:

Skatīt vairāk

Zīmols:

Skatīt vairāk

Veikals:

Skatīt vairāk