1. Alpīnisma inventārs
  2. Alpīnisma piederumi

Alpīnisma piederumi

Dažādi piederumi alpīnismam, klinšu kāpšanai, kāpšanai ar mākslīgiem atbalsta punktiem. Magnēzijs (talks), magnēzija maisiņi, matrači crash pad boulderingam.

Zinot to, ko esat ieplānojis darīt un to, kādā apvidū tas notiks, Jums būs daudz vieglāk izvēlēties cimdus, kas vislabāk atbilst Jūsu izvēlētajiem rudens un ziemas piedzīvojumiem. Neatkarīgi no tā, vai esat pēcpusdienas pārgājienu cienītājs vai gatavojaties ekspedīcijai kalnos, Jūsu cimdiem jābūt aprīkotiem ar pareizu siltinājumu, ūdensnecaurlaidību, fleksibilitāti un attiecīgu pārklājumu. Ledus kāpējiem vai alpīnistiem, kas piedzīvo aukstus un sausus apstākļus, noteikti būs nepieciešami silti, ūdensnecaurlaidīgi un tādi cimdi, kas nodrošina pirkstu kustību brīvību, lai pārliecināti varētu lietot savu ekipējumu, piemēram, leduscirtni.

Magnēziju jeb talku kāpēji lieto, lai noturētu savas rokas sausas un palielinātu berzes koeficientu, tādējādi uzlabojot satvērienu ar aizķerēm. Kāpšanas talks var samazināt plaukstu noberzumu iespējas pret klintīm, un lielākā daļa kāpēju ir atzinuši, ka šis baltais pulveris visnotaļ palīdz padarīt rokas un pirkstus sausus un ļauj satvert klinšu aizķeres daudz efektīvāk. Talku ieteicams izmantot taupīgi, jo pārmērīgas lietošanas gadījumā, tas pasliktina Jūsu tausti un aizķeres būs satvert un sajust grūtāk. Jums nav nepieciešams roku noklāt ar talkuun izžāvēt pilnībā, jo Jūsu pirkstiem nepieciešams arī neliels mitruma daudzums, lai spētu efektīvi noturēties pie aizķerēm.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši