Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši
  • popularitāte augoši
  • popularitāte dilstoši

Filtrs

cena:
Pēc produkta:
Zīmols:
Veikals:
Velodators CM 4.41 A HR Bezmaksas piegāde Latvijā
Šis jaunais bezvadu velosipēda dators piedāvā ne tikai tā moderno un inovatīvo izskatu, bet arī tā PC konfigurācijas. Tas nozīmē, ka visi uzkrātie dati var tikt nolasīti no ierīces. Ar altimetra funkciju CM 4.41 A tas būs teicams sabiedrotais arī kalnainos apvidos un virsotnēs. Velosipēda dators sportiskiem braucējiem, kuriem...
Sensors V-Double Bluetooth 4.0 speed/cadence sensor Bezmaksas piegāde Latvijā
Velomann ātruma un kadences mērītājs, kas savienojams tikai ar Velomann VD-10 V-Double velodatoru.
S1109
Pamatne V1109 Velomann, kas paredzēta Velomann bezvadu velodatoru nostiprināšanai. Saderīgi tikai ar S_line līnijas produktiem.
Krūšu siksna V163
Digitālā krūšu siksna V163, kas savietojama tikai AR Velomann velodatoru V1.20.
Sensors V1925 Transmission Sensor
Transmission Sensor ir īpaši veidots velodatoru sensors, kas pārraida precīzus datus no magnēta uz sensoru, nodrošinot pareizu rādītāju nolasīšanu un pārraidi tālāk uz Tavu velodatoru. Stiprinājums piemērots V 1.07W un V 1.11W velodatoriem.
Krūšu siksna V164 - V1.23
Digitālā krūšu siksna V164, kas savietojama tikai ar velodatoru V1.23 (kā arī ar V1.28 un V1.31).
Sensors Speed Sensor Cadenza Pedal Digitale
Digitālais velodatoru sensors. Sensors īpaši veidots, lai uztvertu precīzus rādījumus, kas rodas starp magnētu un sensoru, tālāk raidot kodētu signālu no sensora uz Tavu velodatoru. Tas nodrošina maksimālu datu pareizību, kā arī to, ka netālu esošo veloierīču dati neietekmēs Tavus rādījumus. Tavs velodators rādīs precīzi vienmēr. Stiprinājums...

Velodatori

Elektroniskās ierīces kā velodators, būs labs sabiedrotais treniņiem, vai sacensībām - tas izmērīs nobraukto attālumu un uzrādīs augstumu. Atkarībā no ierīces modeļa, iespējams noteikt līdz pat 20 rādītājiem, vairākās ierīcēs pieejama atmiņa, kas saglabās Jūsu datus un veidos treniņu vēsturi.