1. Tūrisma inventārs
  2. Teltis

Teltis

Lai dabas mīļotājiem un aktīva dzīvesveida cienītājiem nodrošinātu veselīgu un kvalitatīvu atpūtu atrodoties ārpus mājas, veikals Gandrs piedāvā plašu telšu klāstu, kurā sev meklēto atradīs visdažādāko vēlmju īpašnieki. Gandrs piedāvājumā atradīsiet dažāda lieluma un izmēra teltis kempingam, velobraucieniem, alpīnismam, pārgājieniem utt. Vairojot ceļotprieku un atvieglojot telts izvēli, sniedzam Jums iespēju izvēlēties teltis gan pēc to tipa, gan vietu skaita. Veikalos Gandrs atradīsiet ģimenes teltis, pārgājienu un trekinga, kempinga, kā arī kalnu un alpīnisma teltis, kas paredzētas dažādām sezonām un personu skaitam. Papildus ērtībām un drošībai pie mums atrodami arī telts piederumi, labošanas komplekti un kopšanas līdzekļi, lai Jūs savu telti varētu uzturēt skaistu un tīru pat pēc vairāku sezonu lietošanas.

Gandrs plašajā telšu piedāvājumā atradīsiet Eurotrail, Pinguin, Lafuma, Vaude, Fjallraven un Grangers teltis ar augstu mitrumizturības koeficientu gan ārējam materiālam, gan grīdai, kas neļaus ūdenim Jūs pārsteigt telts iekšpusē. Pirms telts iegādes iesakām izvērtēt vidi un laikapstākļus, kādos telti plānojat lietot. Ja esat nolēmis doties tūrisma piedzīvojumos ārpus Latvijas, kur daba ir skarbāka un kalni augstāki, piemērotākas būs kalnu un alpīnisma teltis, kuras Jūs spēs pasargāt pat no visvētrainākajiem laikapstākļiem, taču, ja esat mierīgāku apstākļu un ģimenes tūrisma cienītājs, Jums piedāvājam ģimenes, kempinga un pārgājienu teltis. Telts izvēlē noteikti jāņem vērā arī tas, kādās sezonās nakšņošana teltī Jums ir visaktuālākā, jo Gandrs piedāvājumā teltis dažādām sezonām.

Ja tuvākajā laikā neplānojat kļūt par telts īpašnieku, veikala Gandrs plašajā pakalpojumu klāstā atrodama arī telts noma, kurā iespējams iznomāt Lafuma teltis, lai Jūsu tūrisma piedzīvojums kļūtu vēl ērtāks un patīkamāks.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Pēc tipa:

Skatīt vairāk

Pēc vietu skaita:
Pēc svara:

Skatīt vairāk

Zīmols:

Skatīt vairāk

Veikals:

Skatīt vairāk