1. Tūrisma inventārs
  2. Binokļi un monokļi

Binokļi un monokļi

Binokļi uzskatāmi par pasaulē visvairāk lietotajiem optiskajiem instrumentiem (atskaitot brilles), un tiem piedēvējamas dažādas izmantošanas iespējas. Piemērotākā binokļa izvēle Jūsu aktivitātēm bieži vien var izvērsties par īstu izaicinājumu. Jums noteikti jāizvērtē kad, kur un cik bieži plānojat lietot savu binokli, lai izvēlētos piemērotāko specifikāciju, kas atbildīs precīzi Jūsu vajadzībām. Kompakti un plata leņķa binokļi būs lieliski āra aktivitātēm un ļaus Jums piekļūt tuvāk, piemēram, sporta notikumiem stadionā. Kompakti binokļi ir viegli ieliekami kabatā vai uzkarināmi kaklā, kā arī platais leņķis sniedz plašas skata lauka iespējas. Sporta un aktīvās atpūtas preču veikals Gandrs piedāvā gan Konus, gan Brunton binokļus dažādām vēlmēm un vajadzībām.

Kompānija Konus tika dibināta 1979. gadā Veronā, Ziemeļitālijā. Kopš pašiem kompānijas dibināšanas pirmssākumiem visiem darbiniekiem bija skaidra vīzija: vēlme nodrošināt savus klientus ar augstas kvalitātes funkcionāliem produktiem un pilnu servisu, lai sasniegtu maksimālu savu klientu apmierinātību. Gadiem ejot, šī vīzija ir kļuvusi par ražotāja Konus pamatmisiju.

Brunton Echo binokļi ir perfekti piemēroti atpūtai kempingā un dažādām āra aktivitātēm dabas tuvumā. Tie ir izturīgi, ražoti no alumīnija ar ergonomisku ārējo apvalku, kas padara tos ērti satveramus. Tā kā ražošanas procesā izmantots alumīnijs, tie ir arī viegli - tātad ērti pārnēsājami pārgājienu vai dabas vērošanas laikā. Echo sērijas lēcas piedāvā izcilu gaismas pārvadi un skaidru attēlu. Kad binoklis pietuvināts acīm, tiek nobloķēta jebkāda liekas gaismas piekļuve, tādējādi uzlabojot redzamību. Šis binokļa modelis viegli pielāgojas arī briļļu nēsātājiem.

Vēlies vērot apkārtni, dzīvniekus un putnus? Tad ielūkojies šajā sadaļā, kur atradīsi kompaktus binokļus.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši