1. Tūrisma inventārs
  2. Elektroierīces

Elektroierīces

Dodoties dabā vai veicot sportiskas aktivitātes, ir svarīgi uzzināt īsto ceļu, atrašanās vietu vai sekot līdzi veiktajam attālumam, laika apstākļiem un patērēto kilokaloriju daudzumam. Šajā sadaļā atrodamās GPS navigācijas ierīces palīdzēs nekļūdīgi orientēties sarežģītos apvidos, taču dažāda veida lādētāji (ārējie akumulatori) ļaus saglabāt Jūsu elektroniskās ierīces uzlādētas un gatavas darboties.

Pulkstenis kalpo ne vien kā glīts aksesuārs vai ierīce, kas parāda precīzu laiku, bet tas ir arī uzticams sabiedrotais brīvdabas piedzīvojumos un aktivitātēs. Pie mums atrodami gan profesionāli, augstas kvalitātes sporta/fitnesa pulksteņi, kas palīdzēs uzraudzīt sirds ritmu, kilokaloriju patēriņu, distanci un ļaus sekot līdzi kopējai treniņa norisei, gan profesionālus un uzticamus rokas pulksteņus dažādām brīvdabas aktivitātēm, piemēram, pārgājieniem kalnos. Šie pulksteņi palīdzēs nenovirzīties no maršruta, uzrādīs laikapstākļus, augstumu u. c.

Ražotāja Garmin piedāvātās GPS ierīces ar daudz un dažādām funkcijām, kuras uzskaitīs un parādīs Jūsu sportiskos sniegumus, palīdzēs orientēties un atrast īstos ceļus un neceļus. Tā kā ekspedīcijas un pārgājieni bieži vien tiek rīkoti apvidos, kur elektrība ir retums, laicīgi sevi jānodrošina ar baterijām un lādierīcēm. Visbiežāk tās iespējams uzlādēt ar elektrības kontakta palīdzību, bet tikai dažas no tām iespējams lādēt, jau esot ceļojumā – no saules gaismas. Izvēlieties sev piemērotāko bateriju un dodieties ekspedīcijā, turpinot lietot savu viedtālruni, GPS un mūzikas atskaņotāju. Lai iemūžinātu Jūsu sportiskos piedzīvojumus, piedāvājam arī kompaktas un funkcionālas videokameras un to piederumus, kuru klāstā atrodami gan videokameru adapteri, gan vadi, pultis un turētāji. Videokameras aprīkotas ar tādām funkcijām kā datu vizualizācija, tūlītēja atskaņošana, izcila video kvalitāte, viegla rediģēšana, palēlinājums, koplietošana un daudzas citas.