1. Apģērbs
  2. Bikses un šorti

Bikses un šorti

Ražotāju Millet, Lafuma, Saltic un citu zīmolu bikses ir ļoti daudzveidīgas gan vizuāli, gan tehniski, apvienojot lietderīgo ar skaisto. Pateicoties unikālajiem materiāliem, mūsdienīgajām tehnoloģijām un dažādajiem bikšu modeļiem, tiek nodrošināts siltums, aizsardzība pret vēju, mitrumizturība, gaisa cirkulācija un termoizolācija.

Veikalos Gandrs pieejamās bikses un šorti Jums noderēs visdažādākajos apstākļos – atradīsiet gan bikses un šortus ikdienai un brīvā laika pavadīšanai, gan pārgājieniem un trekingam. Ražošanas procesā tiek izmantoti tikai kvalitatīvākie materiāli, kas ļaus Jums justies ērti aktivitāšu laikā un neierobežos kustību brīvību. Jebkurā situācijā Jūs novērtēsiet augstvērtīgos materiālus un tehnoloģijas, kas izmantotas šī apģērba izgatavošanā. Ļoti smalki izstrādātu, sīkākajās detaļās pārdomātu un ik gadu inovatīvu GoreTex, G-1000, DryEdge, Ceplex, Windstopper, ElementShield, Pertex un daudzu citu materiālu bikses Jūs varēsiet atrast tieši pie mums – sporta un atpūtas preču veikalos Gandrs.

Dažādu aktivitāšu cienītāji pie mums atradīs gan kalnu un alpīnisma bikses, gan pārgājienu un trekinga bikses, mednieku un makšķernieku bikses, gan klinšu kāpšanas, kalnu slēpošanas un snovborda bikses, kā arī bikses un šortus ikdienas un brīvā laika pavadīšanai, piedzīvojumu sportam un skriešanai. Pieejamas bikses ziemas un vasaras sezonai, kā arī vissezonas bikses, kas būs pielietojamas dažādos apstākļos.

Gandrs piedāvātās bikses un šorti ir īpaši piemēroti aktīvās atpūtas cienītājiem. Produktu izstrādes procesā rūpīgi tiek domāts par to, lai Jūsu ķermenim tiktu nodrošināta vienmērīga temperatūra, siltums un gaisa piekļuve, kā arī kustību brīvība, kas ir neatņemama Jūsu labsajūtas sastāvdaļa. Piedomāts arī par ātri žūstošu materiālu izmantošanu, kas atvieglos Jūsu rūpes par apģērbu lietainu pārgājienu un citu brīvdabas aktivitāšu laikā.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Dzimums:
Pēc produkta:
Pēc pielietojuma:

Skatīt vairāk

Pēc veida:

Skatīt vairāk

Izmērs:

Skatīt vairāk

Zīmols:

Skatīt vairāk

Veikals:

Skatīt vairāk