1. Velo inventārs

Velo inventārs

Kustības un aktivitātes svaigā gaisā ir veselīgas dzīves pamats. Viens no lieliskākajiem veidiem, kā uzturēt sevi formā, papildinot dzīvesprieka rezerves, ir nodoties riteņbraukšanai, kas ne tikai stiprinās Jūs fiziski, bet arī atbrīvos Jūsu prātu no ikdienā uzkrātā stresa. Sporta un atpūtas preču veikals Gandrs ir parūpējies par visu nepieciešamo, lai Jūsu izbraucieni izdotos neaizmirstami un noritētu bez sarežģījumiem – pie mums atrodami dažāda veida Merida velosipēdi, kas būs piemēroti gan ikdienas braukšanai, gan sacensībām, gan kalnainu apvidu pievarēšanai, gan atslodzes izbraucieniem pa pilsētu. Visu sev nepieciešamo pie mums atradīs ikviens, jo esam parūpējušies par plašu sieviešu un vīriešu velosipēdu klāstu, kā arī piedāvājumā atrodami bērnu un pusaudžu velosipēdi visdažādākajām gaumēm un vajadzībām. Mēs izvirzām augstus kvalitātes standartus, kas nodrošina mūsu klientus ar konkurētspējīgiem velosipēdiem un ļauj sasniegt izvirzītos mērķus, nemitīgi sevi pilnveidojot.

Pieejamas arī velosipēdu rezerves daļas, tajā skaitā velosipēdu riepas un kameras, rati, rumbas, sēdekļi, dakšas u.c. Lai Jūsu izbraucienus padarītu drošākus un efektīvākus, piedāvājumā atrodami dažādi velo piederumi, piemēram, velo ķiveres, dubļusargi, saslēdzēji, velo lukturi, bērnu sēdeklīši, velosomas, bagāžnieki, velosipēdu grozi un ne tikai.

Ļoti svarīga ir pareiza apģērba izvēle, kas paaugstinās Jūsu komfortu un neierobežos kustību brīvību aktivitāšu laikā. Pie mums atrodamas velobraukšanai īpaši piemērotas bikses un šorti, krekli, jakas, roku un kāju sildītāji, cimdi, velokurpes, mokasīni, cepures un saulesbrilles.

Plašais velosipēdu un inventāra klāsts piedāvā Jums neskaitāmas izvēles iespējas, kurās orientēties palīdzēs apraksti ar noderīgiem padomiem un ieteikumiem, kā arī mūsu zinošo pārdevēju konsultācijas visos Gandrs veikalos.

Pavadiet savu brīvo laiku pie dabas kopā ar Gandrs, nododoties neaizmirstamām aktivitātēm!