1. Tūrisma inventārs
  2. Mugursomas

Mugursomas

Par neatņemamu ikdienas dzīves un tūrisma sastāvdaļu jau sen ir kļuvušas mugursomas, kas veikalā Gandrs pieejamas neskaitāmās variācijās un priecē Jūs ar savu daudzveidību un krāšņumu. Mūsu veikalos atradīsiet dažādu zīmolu mugursomas, to skaitā Fjallraven, Pinguin, Doldy, Millet, Vaude, Lafuma u.c. Plašajā klāstā atradīsiet vīriešu un sieviešu, kā arī bērnu mugursomas.

Savām vēlmēm visatbilstošākās somas atradīs gan rūdīti ceļotāji un aktīvā tūrisma piekritēji, gan tie, kuri mugursomas iecienījuši lietot ikdienā. Domājot par īpašām atveldzēšanās iespējām, veikals Gandrs parūpējies arī par dažādas ietilpības dzeršanas sistēmu piedāvājumu, kas ir viegli pārnēsājamas un ērti lietojamas.

Mugursomas pieejamas visdažādākajos izmēros ─ tās būs piemērotas gan tāliem ceļojumiem, kuros nepieciešams paņemt līdzi daudz mantu, gan mazākiem pārgājieniem un ikdienas lietošanai. Mugursomu tilpumi ir ļoti dažādi: sākot no somām ar tilpuma lielumu zem 20 litriem, līdz pat somām, kuru tilpums pārsniedz 80 litru robežu. Īpaši domājot par Jūsu mantu un somas drošību lietainā laikā, mūsu piedāvājumā atrodami arī lietus pārvalki mugursomām, kas pasargās Jūsu mantas no salīšanas pat ļoti stipra lietus laikā.

Pats vienkāršākais kritērijs, pēc kā izvēlēties sev īsto mugursomu ir saprast, ko Jūs vēlaties un cik daudz spējat nest uz muguras. Veikala Gandrs mugursomu izvēle ir tik liela, ka noteikti atradīsiet sev vispiemērotāko un atbilstošāko risinājumu. Pēc tikšanas skaidrībā ar savām vēlmēm, izvēlētā mugursoma vēl noteikti ir jāuzlaiko, jo, lai arī ražotāji par mugursomu ērtību un komfortu nešanas laikā ir piedomājuši ļoti īpaši, mēs visi tomēr esam dažādi. Kad jutīsieties ar savu mugursomu kā viens vesels, uzreiz gūsiet vajadzīgo pārliecību, ka izdarītā izvēle ir bijusi pareiza.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Dzimums:
Pēc produkta:

Skatīt vairāk

Mugursomas tilpums:

Skatīt vairāk

Papildinājumi:
Krāsa:

Skatīt vairāk

Zīmols:

Skatīt vairāk

Veikals:

Skatīt vairāk