1. Maksājuma veidi

Maksājuma veidi

maksajumi

Maksājumu veidi

Veicot pirkumu Gandrs e-veikalā, varat norēķināties skaidrā naudā, ar norēķinu karti, ar pārskaitījumu vai PayPal.

Maksājums skaidrā naudā vai ar norēķinu karti

Veiciet maksājumu skaidrā naudā vai ar norēķinu karti, norādot Gandrs e-veikalā pie „Apmaksas veids” vienu no divām iespējām: „Pie saņemšanas skaidrā naudā” vai „Pie saņemšanas ar norēķinu karti”. Maksājumu veiksiet preces saņemšanas brīdī pēc izvēles – saņemot preci kādā no mūsu veikaliem vai saņemot preci Rīgas robežās ar Gandrs kurjeru.

Maksājums ar pārskaitījumu

Šī maksājuma izvēles gadījumā pēc pasūtījuma veikšanas Gandrs e-veikalā uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins, kas jāapmaksā 7 dienu laikā. Izpildot maksājuma uzdevumu, neaizmirstiet norādīt priekšapmaksas rēķina numuru. Prece tiks Jums nogādāta, tiklīdz būsim saņēmuši bankas pārskaitījumu.

Maksājums ar PayPal

Veicot maksājumu ar PayPal, pēc pasūtījuma veikšanas Jūs automātiski tiksiet savienots ar PayPal vietni, kurā Jums jāveic maksājums no Jūsu PayPal konta. Atšķirībā no maksājuma ar pārskaitījumu, apmaksa ar PayPal nekavējoties uzrādīsies Gandrs sistēmā, tādejādi paātrinot Jūsu iegādātās preces piegādes laiku. Sīkāku informāciju par PayPal meklējiet šeit: www.paypal.com.

Maksājums ar Banklink

Maksājums ar internetbankas starpniecību pasūtījuma veikšanas brīdī (Jūs tiksiet pāradresēts uz izvēlētās bankas maksājuma vietni ar automātiski sagatavotu maksājumu apstiprināšanai. Veiksmīga maksājuma gadījumā Jūsu pasūtījums tiks nekavējoties apstiprināts un Jūs saņemsiet pasūtījuma un maksājuma apstiprinājumu). Bank Link ir ne tikai drošākais, bet arī modernākais norēķinu veids, lai iepirktos Latvijas interneta veikalos. Maksājumu par preci vai pakalpojumu iespējams veikt ar Swedbank, Citadele, SEB, Norvik banka internetbankas starpniecību, kas ir drošākais un ātrākais maksājuma veids.

Maksājums ar VISA vai MasterCard kartēm

Interneta vidē viens no vispierastākajiem un senākajiem maksāšanas veidiem. Maksājumu sistēma ir nodrošināta pret krāpnieciskiem darījumiem, iekļaujot 3D Secure tehnoloģiju — unikāla sistēma, kura nodrošina drošu pirkumu apmaksu internetā un ir daļa no globālam programmām MasterCard® SecureCode™ Verified by Visa. Jums kā pircējam obligāti nepieciešams iepazīties ar lietošanas noteikumiem un jāpiekrīt tiem, pirms maksājuma izpildīšanas.

Visa, MasterCard karšu un Banklink maksājumu apstrādi veic AS LatCard. Detalizētāku informāciju par maksājumu drošību varat izlasīt www.latcard.lv