1. Maksājuma veidi

Maksājuma veidi

Veicot pirkumu "Gandrs" e-veikalā, varat norēķināties skaidrā naudā, ar norēķinu karti vai ar pārskaitījumu.

Maksājums skaidrā naudā vai ar norēķinu karti

Veiciet maksājumu skaidrā naudā vai ar norēķinu karti, norādot "Gandrs" e-veikalā pie „Apmaksas veids” vienu no divām iespējām: „Pie saņemšanas skaidrā naudā” vai „Pie saņemšanas ar norēķinu karti”. Maksājumu veiksiet preces saņemšanas brīdī pēc izvēles – saņemot preci kādā no mūsu veikaliem vai saņemot preci Rīgas robežās ar "Gandrs" kurjeru.

Maksājums ar pārskaitījumu

Šī maksājuma izvēles gadījumā pēc pasūtījuma veikšanas "Gandrs" e-veikalā uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins, kas jāapmaksā 7 dienu laikā. Izpildot maksājuma uzdevumu, neaizmirstiet norādīt priekšapmaksas rēķina numuru! Prece tiks Jums nogādāta, tiklīdz būsim saņēmuši bankas pārskaitījumu.

Maksājums ar Banklink

Maksājums ar internetbankas starpniecību pasūtījuma veikšanas brīdī (Jūs tiksiet pāradresēts uz izvēlētās bankas maksājuma vietni ar automātiski sagatavotu maksājumu apstiprināšanai. Veiksmīga maksājuma gadījumā Jūsu pasūtījums tiks nekavējoties apstiprināts un Jūs saņemsit pasūtījuma un maksājuma apstiprinājumu). Banklink ir ne tikai drošākais, bet arī modernākais norēķinu veids, lai iepirktos Latvijas interneta veikalos. Maksājumu par preci vai pakalpojumu iespējams veikt ar Swedbank, Citadele, SEB, Luminor internetbankas starpniecību, kas ir drošākais un ātrākais maksājuma veids.

Maksājums ar VISA vai MasterCard kartēm

Interneta vidē viens no vispierastākajiem un senākajiem maksāšanas veidiem. Maksājumu sistēma ir nodrošināta pret krāpnieciskiem darījumiem, iekļaujot 3D Secure tehnoloģiju — unikāla sistēma, kura nodrošina drošu pirkumu apmaksu internetā un ir daļa no globālam programmām MasterCard® SecureCode™ Verified by Visa. Jums kā pircējam obligāti nepieciešams iepazīties ar lietošanas noteikumiem un jāpiekrīt tiem, pirms maksājuma izpildīšanas.

Visa, MasterCard karšu un Banklink maksājumu apstrādi nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv, kuras īpašnieks ir Maksekeskus AS.

Atlaide ar kuponu

Atlaižu kuponi ir mārketinga akcija klientu piesaistīšanai. Atlaižu kuponus, atkarībā no akcijas noteikumiem, iespējams saņemt drukātā veidā SIA "Gandrs IT" veikalos "Viss atpūtai dabā" vai pie kāda no sadarbības partneriem, kā arī virtuālā veidā kā SMS vai e-pastu. Tos izmantot iespējams tikai interneta veikalā pie preču apmaksas.  Par šādu mārketinga akcijas sākšanos klienti informāciju var saņemt SIA "Gandrs IT" sociālo tīklu profilos vai mājaslapā www.gandrs.lv.

Pajautā mums!