1. Apģērbs
  2. Džemperi

Džemperi

Veikala Gandrs piedāvājumā atrodami silti un funkcionāli džemperi, kas būs piemēroti valkāšanai visdažādāko brīvdabas aktivitāšu laikā. Pie mums pieejami gan pārgājienu un trekinga džemperi, gan skriešanas džemperi, gan alpīnismam un citām brīvdabas aktivitātēm piemēroti apģērbi. Tie izgatavoti no kvalitatīviem materiāliem, kas nodrošinās termoregulāciju, neļaujot pārkarst Jūsu ķermenim. Mitrumu pārvadošās īpašības nodrošinās kustību komfortu aktivitāšu laikā.

Ražotāji Millet, Fjallraven, Lafuma, Mico, Le Chameau un daudzi citi parūpējušies par Jūsu komfortu un siltumu visas sezonas garumā, kas ļaus Jums netraucēti baudīt aktivitātes tuvāk dabai, nesatraucoties par nelabvēlīgu laikapstākļu ietekmi. Džemperi izgatavoti no elastīgiem un nodilumizturīgiem materiāliem, aiztaupot Jums raizes par apģērba iegādi vairāku sezonu garumā. Pie mums savas prasības pret apģērbu spēs apmierināt abu dzimumu pārstāvji, jo piedāvājumā atrodami gan sieviešu, gan vīriešu džemperi, kā arī sildoši un ērti džemperi bērniem, kas pasargās no ziemas dzestruma, saglabājot termoregulāciju un neļaujot ķermenim pārkarst. Izvēles iespējas ir ļoti plašas gan ražotāju, gan materiālu un dizainu ziņā. Pieejami ziemas un vissezonas džemperi no kuriem īpaši izceļami ir džemperi ar kapuci, kuru iespējams pārvērst par apkakli, tādējādi padarot Jūsu kaklu aizsargātāku no vēja.

Lai nodrošinātos pret skarbiem laikapstākļiem, džemperis ir neatņemama sastāvdaļa, kas ne tikai Jūs sasildīs, bet, pateicoties augstvērtīgajiem materiāliem, sniegs patīkamas sajūtas aktivitāšu laikā. Lai izvēlētos sev vispiemērotāko, iesakām rūpīgi iepazīties ar produktu aprakstiem, kā arī nekautrēties vaicāt interesējošo mūsu pārdevējiem visos Gandrs veikalos. Centīsimies piepildīt visas Jūsu vēlmes kopā!

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Dzimums:
Materiāla biezums:
Rāvējslēdzējs:
Izmērs:

Skatīt vairāk

Zīmols:

Skatīt vairāk

Veikals: