1. Alpīnisma inventārs
  2. Klinšu kurpes

Klinšu kurpes

Klinšu kurpes iesācējiem, gan profesionāliem un pieredzējušiem kāpējiem, gariem kalnu maršrutiem vai īsiem un tehniski sarežģītiem sporta maršrutiem, boulderingam un kāpšanai pa mākslīgajām klinšu sienām.

Klinšu kurpju iegādāšanās ne vienam vien var sagādāt grūtības. Atšķirībā no Jūsu ielas apaviem, šeit ar aptuvenu acumēru nebūs gana. Gandrīz katram kāpšanas apavu pārim ir sava unikālā forma un izmēru sistēma. Galvenais uzdevums ir atrast kāpšanas apavus, kas der jūsu pēdai un tad tos izmantot attiecīgajai aktivitātei, kuru esat ieplānojis.

Pirmkārt, Jūsu izvēlētajos apavos kājām vajadzētu justies mājīgi, iztiekot bez liekām spraugām papēža daļā vai pēdas arkas daļā, kas varētu izraisīt apavu noslīdēšanu no kājām. Sporta kāpšanai un boulderingam ir diezgan liela korelācija starp kāpšanas grūtības pakāpi un Jūsu kurpju izmēru. Kurpju pāris, kas pirmajā dienā izņemts no kastes un uzvilkts kājās nebūs tāds pats, kā identiski apavi, kas kādu laiku jau ir lietoti. Visas kāpšanas kurpes izstiepjas, dažas vairāk nekā citas, tāpēc, izvēloties apavus, šo faktoru ir svarīgi iegaumēt.

Sieviešu klinšu kurpes, vīriešu klinšu apavi, unisex un bērnu klinšu kurpes, taisnas un izliektas klinšu kurpes no Millet un Edelrid - lai katra virsotne būtu pa spēkam!

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Forma:
Dzimums:
Pēdas izmērs:

Skatīt vairāk

Zīmols:
Krāsa:

Skatīt vairāk

Veikals:

Skatīt vairāk