1. Alpīnisma inventārs
  2. Saulesbrilles

Saulesbrilles

Lai Jūsu skats uz ārpasauli vienmēr būtu dzidrs, kā arī nebūtu jāvairās no saules un sniega spožuma, veikals Gandrs piedāvā kvalitatīvas saulesbrilles ūdenssportam, alpīnismam, velosportam un skriešanai, kā arī ikdienas lietošanai, ko nodrošina tādi ražotāji kā Julbo, Rudy Project, Alpina Sports, Merida, Eassun u. c. Plašajā klāstā atradīsiet pieaugušo un bērnu saulesbrilles, kuras iespējams pielāgot cilvēkiem, kuriem nepieciešamas optiskās brilles.

Veikala Gandrs vadošā saulesbriļļu ražotāja Julbo piedāvātās brilles apvieno jaunākās tehnoloģijas un zinātniskos sasniegumus, kas pasargās Jūsu acis no spilgtiem saules stariem, žilbinoša sniega un mirdzošām ūdens virsmām. Nu jau 125 gadu lielā pieredze briļļu ražošanā ļāvusi šim uzņēmumam radīt brilles, sadarbojoties ar pasaules klases atlētiem, dažādu aktivitāšu speciālistiem, kā arī sporta entuziastiem. Ar savu īpašo lēcu ražošanas tehnoloģiju saulesbriļļu ražotājs Julbo garantē satriecošu optisko kvalitāti, kas ļaus dabas skaistumu ieraudzīt no jauna un pavisam citāda skatupunkta.

Padarot Jūsu izvēli vieglāku un produktus pārskatāmus, piedāvājam izvēlēties brilles pēc to pielietojuma veida, piemēram, kalnu un pārgājienu saulesbrilles, sporta un riteņbraukšanas brilles, ikdienas aktivitāšu saulesbrilles, kā arī bērnu un jauniešu saulesbrilles. Domājot par to, lai padarītu Jūsu skatu uz pasauli vēl krāšņāku, pieejamas brilles ar maināmām lēcām, kā arī mainīgu tonējumu. Pateicoties attīstītajām tehnoloģijām, briļļu lēcas ir vieglāk pasargājamas no defektēšanas, kas nodrošinās to praktisku pielietojumu vairāku sezonu garumā. Izvēloties saulesbrilles, jāņem vērā to piemērotība Jūsu individuālajām vajadzībām un vēlmēm, lai to praktiskais izpildījums Jūs apmierinātu un pierādītu sevi visaugstākajā līmenī. Veikala Gandrs saulesbriļļu klāsts ir pietiekami plašs, lai sniegtu Jums izvēles iespējas gan ikdienas saulesbriļļu, gan pielāgoto saulesbriļļu klāstā, kas noteikti Jums neliks vilties.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Pielietojums:

Skatīt vairāk

Fiksēts lēcu tonējums:

Skatīt vairāk

Fotohromās lēcas:
Julbo lēcas:

Skatīt vairāk

Alpina Sports lēcas:
Zīmols:
Dzimums:
Veikals:

Skatīt vairāk