1. Alpīnisma inventārs
  2. Absorberi

Absorberi

Kritiena absorberi pasargās no nevēlamām sekām, piedzīvojot kritienu. Tie ir radīti, lai būtiski samazinātu triecienu kritiena laikā, tātad - absorberi ir labvēlīgi kritiskās situācijās. Absorberi visbiežāk sastāv no štropēm, aizšūtām ar dūrieniem, kuri slodzes ietekmi padara pakāpenisku nevis pēkšņu. Absorberi nodrošina papildu aizsardzību kāpšanas un glābšanas situācijās, kad tie ne tikai absorbē enerģiju, pateicoties lieliskā dūriena efektam, bet arī ļauj Jūsu virvei absorbēt vairāk enerģijas, palielinot laika intervālu kritiena brīdī.

Absorberi Via Ferrata maršrutiem, virvju kursiem un piedzīvojumu parkiem, darbam augstumā, drošināšanai uz horizontālām konstrukcijām un jumtiem, enerģijas absorberi,kas piemēroti, stiprinoties pie apšaubāmas drošības punktiem, štropes ar enerģijas absorberiem un karabīnēm - dažādas krāsas, materiāli, svars un pielietojuma iespējas. Pateicoties optimizētai trieciena absorberu konstrukcijai, tie nodrošina zemu kritiena iespējamību, kā arī drošību un atbalstu kāpšanas laikā.

Sporta un aktīvās atpūtas preču veikala Gandrs piedāvājumā atrodami gan kritiena absorberi darbam, gan kritiena absorberi sportam, kurus nodrošina tādi ražotāji kā Singing Rock, Petzl un Edelrid. Piedāvājumā kritiena absorberi ar cilpu / atsaites garumu no 16cm līdz 190cm. Nododoties aizrautīgai kāpšanai un sasniedzot augstākās virsotnes, esiet drošībā kopā ar Gandrs!

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Pielietojums:
Zīmols:
Cilpas / Atsaites garums:
Veikals:
Pirkt Absorbers Cable Kit Ultralite VI Edelrid Absorbers Cable Kit Ultralite VI 99.00 € Cable Kit Ultralite VI ir ļoti viegls, īpaši kompakts un ērti lietojams Via Ferrata komplekts ar integrētu enerģijas absorberi. Super-light karabīnes nodrošina mazu svaru un optimālas darbības. Elastīgie, izturīgie absorbera gali pieļauj karabīņu parocīgu pozīciju. Svara kategorija: 40 - 120 kg. Absorbers atbilst Eiropas... Pirkt Absorbers Scorpio Eashook Lanyard Bezmaksas piegāde Latvijā Petzl Absorbers Scorpio Eashook Lanyard 123.00 € Dubultā štrope ar integrētu enerģijas absorberi, divām automātiskajām Eashook plata atvēruma karabīnēm un Swivel pretsavērpšanās sistēmu, paredzēta Via Ferrata maršrutiem. Pateicoties izturībai, piemērota regulārai nomas lietošanai grupām parkos. Izstrādāta lietotājiem no 40 līdz 120 kg, saskaņā ar EN 958:2017. Štropes... Pirkt Absorbers Asap'sorber Axess Petzl Absorbers Asap'sorber Axess 39.00 € Enerģijas absorberis. Lietojams ar ASAP vai ASAP LOCK mobilo kritienu bloķēšanas ierīci, lai strādātu distancē no virves. Absorbē enerģiju kritiena gadījumā. Enerģijas absorberis ievietots auduma maciņā ar atveri abos galos, lai pasargātu to no abrazīviem bojājumiem, vienlaicīgi pieļaujot regulāru tā pārbaudi. String... Pirkt Absorbers Asap'sorber Petzl Absorbers Asap'sorber No 28.00 € līdz 34.00 € Enerģijas absorberis, kas piemērots lietošanai ar Asap vai Asap Lock kritiena bloķētājiem. Asap'sorber pievienojams Asap vai Asap Lock mobilajam kritiena bloķētājam, lai strādātu distancē no virves. Enerģijas absorberis ievietots auduma maciņā ar rāvējslēdzēja aizdari, lai pasargātu to no abrazīviem bojājumiem, vienlaicīgi... Pirkt Absorbers Scorpio vertigo Petzl Absorbers Scorpio vertigo 89.00 € Štrope ar atritinošu enerģijas absorberi un Vertigo Wire Lock karabīnēm, kas piemērota Via Ferrata maršrutiem. Aprīkota ar divām ievelkamām 'rokām', lai izvairītos no traucēšanas kustību laikā, un atritinošu enerģijas absorberi, kas ievietots rāvējslēdzēja aizdares maciņā, tā pieļaujot vieglu enerģijas absorbera vieglu pārbaudi... Pirkt Absorbers Reactor 140 "Y" Singing Rock Absorbers Reactor 140 "Y" 56.00 € Viegls enerģijas absorbers ar divām štropēm un savienojošo gredzenu. Absorbers piemērots darbam augstumā, dizainēts lietotājiem līdz 140 kg (ieskaitot ekipējumu). Pieejams ar īsākām (85 cm) un garākām (155 cm) štropēm. Maksimālā enerģijas absorbera izstiepšanās, kad tas ir aktivizēts: 175 cm. Atbilst CE 1019, EN 355:2002... Pirkt Absorbers Reactor 140 Singing Rock Absorbers Reactor 140 34.00 € Reactor 140 ir viegls, ērtas formas enerģijas absorbers, kas piemērots darbam augstumā. Paredzēts lietotājiem līdz 140 kg (ieskaitot ekipējumu). Maksimālā enerģijas absorbera izstiepšanās, kad tas ir aktivizēts: 175 cm. Atbilst CE 1019, EN 355:2002 standartam.