1. Alpīnisma inventārs
  2. Absorberi

Absorberi

Kritiena absorberi pasargās no nevēlamām sekām, piedzīvojot kritienu. Tie ir radīti, lai būtiski samazinātu triecienu kritiena laikā, tātad - absorberi ir labvēlīgi kritiskās situācijās. Absorberi visbiežāk sastāv no štropēm, aizšūtām ar dūrieniem, kuri slodzes ietekmi padara pakāpenisku nevis pēkšņu. Absorberi nodrošina papildu aizsardzību kāpšanas un glābšanas situācijās, kad tie ne tikai absorbē enerģiju, pateicoties lieliskā dūriena efektam, bet arī ļauj Jūsu virvei absorbēt vairāk enerģijas, palielinot laika intervālu kritiena brīdī.

Absorberi Via Ferrata maršrutiem, virvju kursiem un piedzīvojumu parkiem, darbam augstumā, drošināšanai uz horizontālām konstrukcijām un jumtiem, enerģijas absorberi,kas piemēroti, stiprinoties pie apšaubāmas drošības punktiem, štropes ar enerģijas absorberiem un karabīnēm - dažādas krāsas, materiāli, svars un pielietojuma iespējas. Pateicoties optimizētai trieciena absorberu konstrukcijai, tie nodrošina zemu kritiena iespējamību, kā arī drošību un atbalstu kāpšanas laikā.

Sporta un aktīvās atpūtas preču veikala Gandrs piedāvājumā atrodami gan kritiena absorberi darbam, gan kritiena absorberi sportam, kurus nodrošina tādi ražotāji kā Singing Rock, Petzl un Edelrid. Piedāvājumā kritiena absorberi ar cilpu / atsaites garumu no 16cm līdz 190cm. Nododoties aizrautīgai kāpšanai un sasniedzot augstākās virsotnes, esiet drošībā kopā ar Gandrs!

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Pielietojums:
Zīmols:
Cilpas / Atsaites garums:
Veikals: