Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši
  • popularitāte augoši
  • popularitāte dilstoši

Filtrs

cena:
Dzimums:
Zīmols:
Veikals:

Skatīt vairāk

Lietusmētelis Valero Poncho Bezmaksas piegāde Latvijā
Praktisks un kompakts lietusmētelis/pončo ar piedurknēm, paredzēts velobraucējiem. Izgatavots videi draudzīgā veidā, pamatmateriāls ir bluesign® sertificēts. Tam ir divas sānu atveres, viena priekškabata, regulējama kapuce un piedurknes, cilpas rokām un atstarojoši elementi lielākai drošībai. Pončo ir parocīgi sapakojams integrētajā...
Lietusmētelis Valdipino Poncho
Viegls un kompakts lietusmētelis/pončo velobraucējiem. Izgatavots videi draudzīgā veidā, pamatmateriāls ir bluesign® sertificēts. Tam ir divas sānu atveres, 1 kabata, savelkama kapuce, cilpas rokām un atstarojoši elementi lielākai drošībai. Pončo ir parocīgi sapakojams integrētajā kabatā, tāpēc to vienmēr var ērti paņemt līdzi.
Lietusmētelis Telly Junior
Viegls un praktisks lietusmētelis junioriem. Tas ir ērti un kompakti savietojams. Izmēri: 110 x 130 cm.
Lietusmētelis Bunny Kids
Viegls bērnu lietusmētelis ar kapuci, kas pasargās no vēja un lietus. Izmēri: 85 x 95 cm.
Lietusmētelis Poncho With Zipper Extension
Funkcionāls lietus mētelis, kas īpaši piemērots lietošanai, nesot mugursomu - dažāda veida brīvdabas aktivitātēs - pārgājienos, trekingā, kā arī ikdienā. Tas izgatavots no 100% poliestera materiāla ar ūdensnecaurlaidīgām, līmētām šuvēm. Lietusmētelim ir īpaši veidota konstrukcija ar pagarinājumu, kas nosedz mugursomu. Taču to...
Lietusmētelis Poncho Basic
Laikapstākļi var mainīties vien dažu sekunžu laikā. Lai lietus nepārsteigtu nesagatavotu Tev noderēs šis funkcionālais lietusmētelis/pončo, kas piemērots gan dažādām brīvdabas aktivitātēm, gan ikdienai. Tas ir viegli lietojams un komfortabls. Izgatavots no 100% poliestera ar ūdensizturīgām, līmētām šuvēm.
Lietusmētelis Rain Coat
Parocīgs un kompakts lietusmētelis ar kapuci. To ir ērti uzglabāt un pārnēsāt. Viens izmērs derēs visiem.

Lietusmēteļi

Lietainās dienās daudziem patīk paslēpties zem lietussarga, taču, ko tad, ja nav brīvu roku, lai to noturētu? Lietusmētelis ir viens no universālākajiem apģērbiem, kas paglābs no lietus visdažādākajās situācijās. Braucot ar velosipēdu, laivojot, dodoties pārgājienā vai ikdienā kad par lietu nekas neliecina, brīnišķīgs glābējs no negaidītām lietusgāzēm būs Jūsu lietusmētelis, kas kompakti un viegli savietojams jebkurā ceļasomā. Lietusmēteļu priekšrocība ir ne tikai spēja aizturēt ūdeni, bet arī vēja necaurlaidība, kas ir būtisks faktors labsajūtas saglabāšanā. Šodien lietusmēteļi kļuvuši populāri arī bērnu un jauniešu vidū, jo tie neierobežo kustības un aizņem daudz mazāk vietas nekā lietussargi. Liela daļa vecāku saviem bērniem izvēlas tieši lietusmēteli, jo, piemēram, vējainā laikā, bērniem lietussargu lietošana kļūst diezgan apgrūtinoša.

Pie mums atrodami gan unisex lietusmēteļi, gan lietusmēteļi bērniem, ko piedāvā ražotāji Martes un Travelsafe. Lietusmēteļi veidoti gan no EVA materiāla un poliestera, gan PEVA. Īpaši piedomāts pie līmētām šuvēm, kas nodrošina pilnīgu ūdens un vēja necaurlaidību.

Ir vairāki faktori, kas lietusmēteli padara ērti lietojamu. Viens no tiem ir materiālu izvēle, kas nelaidīs cauri mitrumu un vēja brāzmas, bet tajā pašā laikā nodrošinās arī gaisa apmaiņu, tādējādi izslēdzot sasvīšanas iespēju. Kā mums visiem jau labi zināms, kvalitatīvs lietusmētelis ir ne tikai ūdens un vēja necaurlaidīgs, bet arī elpojošs. Neatkarīgi no tā, vai ārā ir auksta un lietaina rudens diena vai vasarīgas lietusgāzes, Gandrs Jums nodrošinās speciāli izstrādātus lietusmēteļus, kas būs atbilstoši Jūsu vajadzībām.