1. Apģērbs
  2. Lietusmēteļi

Lietusmēteļi

Lietainās dienās daudziem patīk paslēpties zem lietussarga, taču, ko tad, ja nav brīvu roku, lai to noturētu? Lietusmētelis ir viens no universālākajiem apģērbiem, kas paglābs no lietus visdažādākajās situācijās. Braucot ar velosipēdu, laivojot, dodoties pārgājienā vai ikdienā kad par lietu nekas neliecina, brīnišķīgs glābējs no negaidītām lietusgāzēm būs Jūsu lietusmētelis, kas kompakti un viegli savietojams jebkurā ceļasomā. Lietusmēteļu priekšrocība ir ne tikai spēja aizturēt ūdeni, bet arī vēja necaurlaidība, kas ir būtisks faktors labsajūtas saglabāšanā. Šodien lietusmēteļi kļuvuši populāri arī bērnu un jauniešu vidū, jo tie neierobežo kustības un aizņem daudz mazāk vietas nekā lietussargi. Liela daļa vecāku saviem bērniem izvēlas tieši lietusmēteli, jo, piemēram, vējainā laikā, bērniem lietussargu lietošana kļūst diezgan apgrūtinoša.

Pie mums atrodami gan unisex lietusmēteļi, gan lietusmēteļi bērniem, ko piedāvā ražotāji Martes un Travelsafe. Lietusmēteļi veidoti gan no EVA materiāla un poliestera, gan PEVA. Īpaši piedomāts pie līmētām šuvēm, kas nodrošina pilnīgu ūdens un vēja necaurlaidību.

Ir vairāki faktori, kas lietusmēteli padara ērti lietojamu. Viens no tiem ir materiālu izvēle, kas nelaidīs cauri mitrumu un vēja brāzmas, bet tajā pašā laikā nodrošinās arī gaisa apmaiņu, tādējādi izslēdzot sasvīšanas iespēju. Kā mums visiem jau labi zināms, kvalitatīvs lietusmētelis ir ne tikai ūdens un vēja necaurlaidīgs, bet arī elpojošs. Neatkarīgi no tā, vai ārā ir auksta un lietaina rudens diena vai vasarīgas lietusgāzes, Gandrs Jums nodrošinās speciāli izstrādātus lietusmēteļus, kas būs atbilstoši Jūsu vajadzībām.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši