1. Alpīnisma inventārs
  2. Alpīnisma Ierīces

Alpīnisma Ierīces

Nolaišanās un drošināšanas ierīces klinšu kāpšanai, alpīnismam un citām sporta aktivitātēm. Drošināšanas ierīces gan darbam ar pamatvirvi, gan dubultām un pusvirvēm. Visa veida virves saspiedēji (žumāri) alpīnisma virvēm. Virvju saspiedēji dažādu trīšu sistēmu veidošanai, pārvietošanai pa vertikālam vai slīpām virvēm vai specifisku uzdevumu veikšanai. Karabīnes un savienojumi, drošināšanas un nolaišanās ierīces, trīši, kritiena bloķētāji, ieliktņi un frendi, kā arī stiprinājumi un enkuri - veikals Gandrs parūpējies par to, lai Jūsu kāpieni noritētu gludi un bez liekiem sarežģījumiem. Mūsu piedāvājumā atrodams viss alpīnismam -  ierīces gan iesācējiem, gan profesionāļiem, kas ļaus Jums augt un attīstīties savā sportiskajā pilnveidošanās ceļā.

Kāpšana ir izaicinoša un reizē arī aizraujoša nodarbe, taču tās laikā ir svarīgi sevi aprīkot ar pareizo ekipējumu, lai garantētu sev drošu kāpšanu jebkurā situācijā - gan cīnoties ar augstākajām virsotnēm, gan tikai apgūstot šo ekstrēmo nodarbi.

Mēs, sporta un atpūtas preču veikals Gandrs, piedāvājam plašu alpīnisma, klinšu un citu kāpšanas veidu ekipējumu par konkurētspējīgām cenām, kas rūpēsies par Jūsu drošību pat visneprātīgākajos kāpienos.