Visu oktobri piegāde ar SMARTPOST bez maksas!
  1. Alpīnisma inventārs
  2. Alpīnisma Ierīces

Alpīnisma Ierīces

Nolaišanās un drošināšanas ierīces klinšu kāpšanai, alpīnismam un citām sporta aktivitātēm. Drošināšanas ierīces gan darbam ar pamatvirvi, gan dubultām un pusvirvēm. Visa veida virves saspiedēji (žumāri) alpīnisma virvēm. Virvju saspiedēji dažādu trīšu sistēmu veidošanai, pārvietošanai pa vertikālam vai slīpām virvēm vai specifisku uzdevumu veikšanai. Karabīnes un savienojumi, drošināšanas un nolaišanās ierīces, trīši, kritiena bloķētāji, ieliktņi un frendi, kā arī stiprinājumi un enkuri - veikals Gandrs parūpējies par to, lai Jūsu kāpieni noritētu gludi un bez liekiem sarežģījumiem. Mūsu piedāvājumā atrodams viss alpīnismam -  ierīces gan iesācējiem, gan profesionāļiem, kas ļaus Jums augt un attīstīties savā sportiskajā pilnveidošanās ceļā.

Kāpšana ir izaicinoša un reizē arī aizraujoša nodarbe, taču tās laikā ir svarīgi sevi aprīkot ar pareizo ekipējumu, lai garantētu sev drošu kāpšanu jebkurā situācijā - gan cīnoties ar augstākajām virsotnēm, gan tikai apgūstot šo ekstrēmo nodarbi.

Mēs, sporta un atpūtas preču veikals Gandrs, piedāvājam plašu alpīnisma, klinšu un citu kāpšanas veidu ekipējumu par konkurētspējīgām cenām, kas rūpēsies par Jūsu drošību pat visneprātīgākajos kāpienos.

Karabīnes un savienojumi

Karabīnes un savienojumi

Gandrs piedāvā dažāda veida karabīnes, kas paredzētas gan iesācējiem, gan profesionāļiem. Karabīnes tiek iedalītas pēc pielietojuma, materiāla un formas. Kā arī pieejamas universālas un specializētas karabīnes.
Drošināšanas un nolaišanās ierīces

Drošināšanas un nolaišanās ierīces

Nolaišanās un drošināšanas ierīces klinšu kāpšanai, alpīnismam un citām sporta aktivitātēm. Drošināšanas ierīces gan darbam ar pamatvirvi, gan dubultām un pusvirvēm.
Virves saspiedēji (žumāri)

Virves saspiedēji (žumāri)

Visa veida virves saspiedēji (žumāri) alpīnisma virvēm. Virvju saspiedēji dažādu trīšu sistēmu veidošanai, pārvietošanai pa vertikālam vai slīpām virvēm vai specifisku uzdevumu veikšanai.
Trīši

Trīši

Trīši dažādu darbu veikšanai augstumā, kravu celšanai, pārceltuvju organizēšanai vai glābšanas darbu veikšanai. Gan dubultie, gan vienkārtīgie trīši būs piemēroti visa veida alpīnsima un profesionālajām...
Kritiena bloķētāji

Kritiena bloķētāji

Kritiena bloķētāji nodrošina brīvu kustību pa drošināšanas virvi, ļaujot netraucēti pa to pārvietoties. Kritiena gadījumā notiek automātiska virves bloķēšana un kritiena apturēšana.
Ieliktņi un Frendi

Ieliktņi un Frendi

Klinšu kāpšanai paredzētie ielikņi un frendi drošības staciju veidošanai.
Stiprinājumi un enkuri (ledusskrūves, enkuri, līme)

Stiprinājumi un enkuri (ledusskrūves, enkuri, līme)

Visa veida drošības punktu organizēšanas ekipējums klinšu kāpšanai, leduskāpšanai vai alpīnismam.
Glābšanas un evakuācijas komplekti

Glābšanas un evakuācijas komplekti

Profesionāli glābšanas un evakuācijas komplekti dažādām ārkārtas situācijām sarežģītos apstākļos.