1. Apģērbs
  2. Zeķes

Zeķes

Zeķes – tas ir ārkārtīgi svarīgs elements, lai justos komfortabli aktivitāšu laikā. Mēs esam parūpējušies par to, lai šeit Jūs atrastu tieši sev un izvēlētajai aktivitātei piemērotākās zeķes jebkuriem laikapstākļiem. Snovborda un slēpošanas zeķes, pārgājienu un piedzīvojumu sporta zeķes, ekstrēmu ekspedīciju un kalnu zeķes, kā arī skriešanas, velosporta un mednieku/makšķernieku zeķes. Katrai aktivitātei zeķes īpaši piemērotas, izmantojot unikālas un inovatīvas tehnoloģijas, lai sniegtu optimālu komfortu Jūsu kājām. Zeķu izgatavošanā izmantotas tādas tehnoloģijas kā CoolMax, kas nodrošina ātru mitruma uzsūkšanos, kā arī tai piemīt nepatīkamu aromātu novērsošas un antibakteriālas īpašības. Izmantota arī Oxy Jet (skābeklis + reģenerācija + enerģija) tehnoloģija, kas palīdz asinīm un limfai plūst vieglāk, samazinot bioloģisku ievainojumu risku. Zeķes veidotas īpašās struktūrās, kas nodrošinās atbilstošu termoregulāciju, tajās iestrādātas atbalsta lentes dažādās pēdas daļās.
Par Jūsu kājām īpašās rūpes nodrošinājuši ražotāji Lafuma, Millet, Mico, F-Lite, Bakoda u. c., kas zeķu izgatavošanā izmantojuši tikai augstvērtīgākos un labākos materiālus un to kombinācijas, lai sniegtu Jums komfortu aktivitāšu laikā.

Tā kā dabas apstākļi mēdz būt dažādi, mēs piedāvājam ziemas un vissezonas zeķes, kā arī zeķes, kas piemērotas vasaras klimatiskajiem apstākļiem. Zeķes bērniem, sieviešu un vīriešu zeķes, kā arī unisex – pie mums atradīsiet visu nepieciešamo, lai kājas būtu siltas visai ģimenei. Domājot par Jūsu labsajūtu, pieejamas gan īsās, gan pusgarās zeķes, kas būs neatsverama sastāvdaļa dažādu āra aktivitāšu laikā. Nenovērtējiet zeķu izvēli par zemu, jo nevar būt nekā nepatīkamāka par nosalušām vai noberztām kājām, kas noteikti neļaus Jums pilnībā izbaudīt ieplānoto. Veikala Gandrs plašais piedāvājums priecēs ikvienu komforta mīļotāju!

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Pielietojums:

Skatīt vairāk

Izmērs:

Skatīt vairāk

Dzimums:
Zīmols:

Skatīt vairāk

Veikals:

Skatīt vairāk