1. Apavi
  2. Sandales

Sandales

Pie mums atradīsiet sandales ar mīkstu un izturīgu zoli, kas nodrošina pēdai maksimālu komfortu un pielāgojas visiem segumiem. Pateicoties kvalitatīvam ādas materiālam, sandales var lietot jebkuros laikapstākļos. Sieviešu sandales ir īpaši izstrādātas, lai pielāgotos sievietes ķermeņa īpatnībām. Visām sandalēm piemīt antibakteriāla aizsardzība, kas pasargā no nepatīkama aromāta rašanās. Veikalā Gandrs pieejamās sandales ir piemērotas aktivitātēm dabā, tūrismam, ceļošanai un ikdienas valkāšanai. Par plašo sandaļu klāstu parūpējušies ražotāji Teva, Lafuma, Elan Skis, Vaude un Source.

Sandales ir senākais zināmais apavu veids, kas ticis izmantots jau vismaz 10 000 gadu senā pagātnē. No tā varam secināt, ka jau tūkstošiem gadu cilvēce dod priekšroku tieši sandalēm, kas ļauj Jūsu kājām justies brīvi un sniedz komfortu dažādu aktivitāšu laikā. No palmu lapu un papirosa veidotiem apaviem, sandales ir attīstījušās līdz ērtākajam un mūsdienās pieprasītākajam apavu pārim, kas izgatavots no augstvērtīgiem un kvalitatīviem materiāliem. Tā kā veikals Gandrs ir padomājis par dažādu vēlmju īpašniekiem, pie mums pieejams gan ikdienas un brīvā laika sandales, gan pārgājienu un trekinga sandales.

Apavu ražotāja Teva pirmsākumi meklējami brīdī, kad parastai sandalei tika piestiprināta pulksteņa siksniņa, lai tā labāk turētos pie kājas. Mūsdienās uzņēmums Teva kļuvis par ikonu, kas uzrunā neskaitāmus šo apavu piekritējus visā pasaulē. Teva galvenais mērķis ir darīt visu, lai kalpotu piedzīvojumu garam, kas sniedz pozitīvas emocijas un nes prieku pasaulē. Šis uzņēmums zina, ka labākie ir tie brīži, kas rada mums neaizmirstamas atmiņas.

Kvalitatīvas un ērtas sandales vīriešiem un sievietēm – apavi, kas nepievils, sporta un atpūtas preču veikalā Gandrs!

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Pēc pielietojuma:
Dzimums:
Pēdas izmērs:

Skatīt vairāk

Zīmols:
Veikals: